- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Megérkezett a Poco M6 Pro 4G
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Bluetooth-headsetekről általában
- MediaTek lapka köré épülne a Galaxy S25 FE?
- iPhone topik
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Motorola Edge 40 - jó bőr
- Fotók, videók mobillal
Új hozzászólás Aktív témák
-
desert_camo
tag
Sziasztok!
Most találtam rá erre a topikra, eddig írtam az azonnali VGA kérdések órájába, de nem igen kaptam választ, lehet itt több sikerrel járok, végül is driver probléma!
"Asus vw221d monitorom mellé egy 1gb-os 5770 dukál. amióta a kártya benn van(2napja), furcsaság történt, a kép minősége elég silány, a szöveg olvasásánál tűnik fel, az jutott eszembe, mikor a régi CRT monitorom 75Hz helyett 60Hz-re volt állítva, akkor éreztem ilyet. A másik dolog a látható felület "kilógása" a képről. alul-felül 1-1 centi lemarad a képből. eddig nem volt ilyen, főleg, ha megnyomtam az auto adjust-et.. mi lehet a baj? legújabb catalyst van fenn, és a monitornak pedig nincs drivere, még a gyártó honlapján sem. abszolút plug and play. látszólag minden beállítás okés.. (felbontás 1680*1050, stb)"
update:
"Újabb kérdés, ezzel talán már találkoztatok ATi Catalyst telepítése közben: "észlelő illesztőprogram betöltése sikertelen!" Ezt csinálja, ha a gyári dvd-ről akarom telepíteni, meg akkor is, ha az amd honlapjáról szedett legújabbat szeretném felrakni.
"
Szóval: A drivert letöröltem, a kép "megszépült", olvashatóbb lett, a keret/kilógás megszűnt, viszont vga driver nélkül elég gázos az élet, de újratelepíteni ugye már nem lehet.. Az eszközkezelőből lehet frissíteni, betallóztam a dvd-n lévő file-okat (eredeti vga driver), ekkor felment, viszont ismét előálltak az előbbi problémák.
Új hozzászólás Aktív témák
- Diablo IV
- Milyen videókártyát?
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- HTPC (házimozi PC) topik
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Milyen TV-t vegyek?
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy A23 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T495 - AMD Ryzen PRO 7 I 16GB I 256GB SSD I 14" FHD I Cam I W11 I Gari!
- AKCIÓ! ASUS PRO WS W790E-SAGE SE alaplap garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- DELL PowerEdge R730xd 12LFF+2SFF rack szerver - 2xE5-2680v3,64GB RAM,4x1GbE,H730 RAID v ZFS
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest