Hirdetés
- Minden a BlackBerry telefonokról és rendszerről
- Milyen okostelefont vegyek?
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Yettel topik
- Luna Ring 2.0 - így van értelme
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Xiaomi 17 - még mindig tart
- Honor Magic V2 - origami
Új hozzászólás Aktív témák
-
77Dmb
csendes tag
Az a csomag része nem? Külön még sohasem kellet felraknom.
Most telepítettem újra az egészet. Eddig a telepítőkönyvtárat D-re tettem. Utána kerestem és a kdbsync.exe file-t valamiért mégis a C meghajtóra tette. Gondoltam engedek neki és ezúttal a telepítő által felajánlott helyre engedtem. Logban minden rendben kipipálva, eszközkezelő is látja jól, bár a catát 11.5 verziónak írja (ezt honnan szedte egy teljesen új rendszerben
), de az általad előbb leírtak alapján a száma passzol. Nagy sóhaj, mosoly, restart. Win betöltésekor ugyanaz a hibaüzenet,
Mosoly lefagy, gép megtapos (majdnem).
Turkálás után: eszközkezelő megfelelő adatokat ír ki, minden műkszik de openCL.dll még a szomszédnak sincs
Külön kellene telepíteni 
Még mindig jöhet jótanács. -
77Dmb
csendes tag
-
Abu85
HÁZIGAZDA
Nem tudja futtatni az AML-t, mert hiányzik az OpenCL.dll. De ha VGA-t sem lát, akkor nyilván nem is telepítette fel a display drivert, így hiába keresi az OpenCL.dll-t. Nézd meg, hogy a 64 bites Windowshoz 64 bites drivert szedtél-e le. Ha igen, akkor telepítés után nézd meg a logot, hogy miért nem rakta fel a display drivert.
-
77Dmb
csendes tag
Hi!
A gondom: Friss reinstall win7/64 -> catalyst 12.4 AMD oldalról -> gép bekapcsoláskor error: "kdbsync.exe nem indítható mert openCL.dll missing" ->eszközkezelő még videokártyát sem lát, kép van win fut.
Játékot még nem is próbáltam. Cata 2x újratelepítés után ua. a hiba. Kártya Giga HD6950@70 modolva egy éve, eddig semmi probléma nem volt vele. Szvsz, most sem az a ludas. Esetleg az újabb (12.x) caták már nem támogatnák megfelelően? Próbálkozzam régebbivel?
Köszi segítséget.
-
InfiniteReality
őstag
válasz
totyax
#18046
üzenetére
Nem feltétlenül. Próbáld ki!

Erős vas birtokában be lehet úgy állítani a paramétereket, hogy csak minimális képhiba látszik, az is csak gyors mozgásoknál. A kép pedig minden esetben veszettül éles marad! Eleve a több képkocka láttán az agyunk úgy érzékeli hogy a kép élesebb (ami nincs így, de egy adott részletet több képkockán át kapunk meg, ezért az érzet). Különösen a kamera-panningnál nagyon látványos a 60 FPS 24 v. 25 helyett. -
zedok
őstag
Hali!
Olyan kérdésem van, hogy adott egy notebook Core i3 processzorral + ati mob. radeon 5470 (512 ram) és az érdekelne, hogy a drivert ( a legfrissebbet, mert a gyártó (asus) honlapján nem épp a legfrissebb van fenn) hogyan érdemes telepíteni? Van rá valami mód? Előre is köszi!
-
Abu85
HÁZIGAZDA
-
pityke88
tag
válasz
Steelmanus
#18083
üzenetére
Sziasztok!
Gondoltam felvetem itt, hátha tud valaki segíteni!
A6 3620-as porcival van egy kis itx konfigom a napokban raktam össze.
Van egy Dvi-d full hd (benq g2222hdl) monitorom catalyst nélkül nem tudja a full hd-t de tud nagyobb felbontásokat. Amint felteszem a megfelelő amd drivert csak 640x480-on hajlandó működni és a monitort sem ismeri fel.....
Két napja szenvedek vele, tudna esetleg valaki mondani valamit erre, hogy miért van ez?
Előre is köszöntem!
-
Abu85
HÁZIGAZDA
válasz
Steelmanus
#18081
üzenetére
Nem támogatja a DX11 alatti Radeonokat a 12.6b.
-
Steelmanus
addikt
Sziasztok!
Csak annyit szeretnek kerdezni, hogy a 4670-es videokarim profital valamit a 12.6b driverbol, itt inkabb hibajavitasokta gondolok, sebesseg nem erdekel. Nem jatszok. Jelenleg a 12.1 csomag van feltelepitve, semmi bajom nincs vele. Marad az okolszabaly, miszerint ami jo azt ne bantsuk? Neztem a honlapon, csak 5xxx felett levo kariknak valo.
-
Abu85
HÁZIGAZDA
válasz
totyax
#18067
üzenetére
Nem emlékszem Overdrive beírásra. Ha visszaolvasol nem is erről volt szó. Én pedig sosem írtam ide, hogy user error az Overdrive hiánya. Ezt vissza is keresheted. Február óta ott van ez a hiba a known issues résznél. Ha ki van lakatolva a felület, és törlés előtt nincs benyomva a driverre egy reset factory default, akkor el fog tűnni. Az, hogy user errornak titulálták anno, attól lehetett, hogy másnak ott volt a menü, míg neked nem.
Gyanúsítgatás helyett figyelj jobban oda, mert minden alapot nélkülöz a hsz-ed utolsó része. Jobb ha tőlem tudod, hogy a ph! megbízhatóság nem a mi oldalunk. A felhasználók csinálják önszorgalomból. Ha megnézed az oldalt, akkor az is ki van írva, hogy nem hivatalos.
-
Torry
addikt
válasz
Kormi76
#18078
üzenetére
Újraraktam a win8-t és azonnal ment rá a telepítő. Adminként felment, esetleg annyi, hogy a már kicsomagolt telepítőt futtasd rendszergazdaként
Viszont bf3 összeesik, szóval valoszinuleg megy vissza a 7, pedig más játékkal nincs probléma, a rendszer sebessége pedig jó nagyon. -
Viktor77
titán
válasz
totyax
#18067
üzenetére
1. A fekete pontokhoz (de a pirosakhoz sem) nincs köze a PH!-nak, azt fórumozók vezetik önszorgalomból. (Újabban követi csak Kalandor, és próbál döntést hozni, de ez nagyon új dolog.)
2. Nagyon sürgősen befejezed a gyanúsítgatást (amit az oldal összes "üzemeltetője" nevében kikérek magamnak) vagy úgy váglak ki, hogy a lábad nem éri a földet. Igen, durva a hangnem. Pont annyira, mint a gyanúsítgatásod.Löncsi: Neked is utoljára szólok. Totyax legalább próbál érvelni, te viszont szimplán trollkodsz. A következőnél nem csak szólok. Volt már elég banod ilyenek miatt, simán mehetsz véglegesre. Ezen nagyon gondolkodj el.
-
Torry
addikt
válasz
Boonen007
#18074
üzenetére
Win7 módban?
Mert próbáltam win 7 mód+ rendszergazda joggal, de megáll még a detectálásnál.
Telepíthető csomagok forráshordozóinak rendszerezésénél felakad.
Mondjuk feltettem a win8 drivert is, lehet ha újrateszem win 8-t és egyből a win7 drivert pakolom nem lesz gond? -
Torry
addikt
Win7 drivert win8-ra sikeres feltett már valaki?
Switchable graphic miatt lenne fontos. -
chungee
addikt
Annyira irigyellek benneteket.
Ti be tudtok lépni a CCC-be 
-
galaxyS
csendes tag
válasz
Calibos
#18065
üzenetére
Én ugy vettem észre ez egy bug a CCC-ben... szerintem nem képes normálisan HDMI-t kezelni.
kapcsold be azt amit polonic mondott. illetve ha még mindíg összehuzza a képernyőt akkor így próbáld meg...
[link]
----
(nekem csak ez segített. Ha viszont DVI-vel kötöm össze akkor hibátlanul megy a FULL HD.. nem kell beállítani semmit és semmi összehúzás...
, de ahogy kissebbre állítom a felbontást mint FULL HD ... 3cm-es szegélyt tesz a kép köré
.. ez egy örök rejtély marad hogy miért.. .) -
totyax
aktív tag
Te pedig folyamatosan hulladéknak titulálod azt, ami másnál jól működik. Hol is a hiba? Mert biztos nem ott, ahol működik.
Ha valaki folyamatosan user errort mond olyan problémákra, amik egyértelműen az AMD driver és CCC problémái, akkor hol is a gond? Példának okáért említettem, hogy nemrég (1-2 hónapja) kipróbáltam ezt a hulladék CCC-t, és megemlítettem azt például, hogy az overdrive menü nem igen létezik. Nem csak nálam, más is jelezte, fórumokon is olvastam. Itt az "user error" nevű AMD marketing vallás keretében le lettem hülyézve, nyilván okos és hozzáértő emberek által. Kijött egy béta driver az AMD-től most (legalább bevallják hogy mennyit ér a CCC-jük a jelen állapotában - több éve), és mit olvasok a változáslistában, jé:
AMD Catalyst Control Center – intermittently missing Overdrive page.
Egy hiba miatt nyilván nem tekinthető hulladéknak tekinthető egy program. De nem csak egy hiba van, rengeteggel találkoztam, csak nem biztos hogy van értelme közölni mindet ha látom, hogy marketingesek hada igyekszik az embereket meggyőzni arról, hogy a hiba az ő készülékükben van. Ráadásul egy olyan embernek, aki nem ma kezdte a szakmát.
A ph!-n máshol is megfigyelhető hogy a marketing és a hazugság sokszor elnyomja, vagy próbálja elnyomni az igazságot. Például van egy olyan hogy ph! megbízhatóság nevű dolog. Tán fél-egy éve rendeltem egy terméket, kiderült hogy köze nincs ahhoz amire hirdetve lett, be is jelentettem a megfelelő fórumra többször is. Az eredménye az lett, hogy az illető még csak "fekete pont"-ot sem kapott, nem minthogy csalót törölték volna az oldalról. Akkor minek van ez az egész ph! megbízhatóság nevű valami? Vicc? Vagy karöltve csalunk az eladóval és a hasznot bezsebeljük? Ki tudja

-
Calibos
addikt
Hello
Segítséget kérnék! Vettem egy Sapphire 6870 kártyát, hogy ha a felbontást 1920x1080-ra,- próbálom beállítani akkor akkor összehúzza a képernyőt. . A catalystban csak a 1680x1050-es felbontást engedélyezi/ismeri! Mi a francot csináljak hogy 1920x1080 felbontást úgy betudjam állítani hogy az egész képernyőt befedi a kép!
Monitor: Asus VS 238H
Catalyst:12.3
HDMI keresztül használom. -
pethYeti
addikt
Üdv! Vaj egy 6750-el szerelt notim. Az lenne a kérdésem hogy a kiadott win8-as driver jó ehhez is vagy nem? Csak azért kérdem mert a sima nem megy fel win7-re normálisan csak az autodetect-el letöltendő mobility driver.
-
G A M E R
csendes tag
Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata a 12.6-os béta driverről? Mennyire stabil, befagy-e a játékok alatt?
Nálam a 12.4-es bluescreent csinált a Diablo 3 alatt, napi szinten. Egy idő után elegem lett a fagyásokból, letöröltem. Most egy 12.3-as van fent. Ahhoz képest mit nyernék ezzel? -
Kormi76
aktív tag
Sziasztok!
A következő lenne a probléma: Windows 8 RP alatt a Mobility HD3480 nem szereti a drivert és széthullnak a textúrák 3d játékok alatt. A Consumer Previewben még az alap driver, ami 2011-es évjáratú volt még jól működött, de ha a Windows Updatettel felraktam az újabbat azzal is ugyan ez a gond volt. Jelenleg már a régi driver nem érhető el, alapból a frissebb, de rossz települ. Mit lehet ezzel kezdeni? Ahogy hallom a támogatás meg fog szűnni, viszont most nem funkcionál jól a kártya, a régi drivert pedig nem tudom honnan bányásszam elő, mert be volt építve a Windows 8 CP-be.
-
Jakuu
őstag
válasz
szijartg
#18039
üzenetére
Mindketto megjelenito frissiteset allitsad be.
Amugy tesztelni is tudod a helyes beallitast az MPC-HC-vel.Hasznald a Ctrl+J shotcutot a lejatszas kozben. Ugy latni fogod az adatokat es ket parhuzamos vonalat a megjelenito es a film fps kozotti szinkronrol.
Ha a ket vonal parhuzamos akkor jo a beallitas, ha szaggatottan kilengenek akkor nem jol vannak szinkronizalva.Ha extended modban hasznalod a ket kijelzot mindenkeppen fontos a ket megjelenito kepfrissiteset szinkronba hozni.
Altalaban a 72Hz jo a 23.976os filmeknel, es a 75Hz a 25-osoknel. Persze sajnos nem mindengyik monitor vagy TV tudja ezeket a frissiteseket, de altalaban a 3:2 pulldownt azt tudjak.
Ha igy sem sikerul osszehoznod esetleg probalkozz meg a Reclock nevu szoftverrel http://www.homecinema-hd.com/reclock_en.html, vagy az ezen az oldalon talalhato http://www.svp-team.com/wiki/Main_Page szoftverrel (SmoothVideo Project).
A masodik verzio konnyebb egy olyan felhasznalonak, akinek ezekrol a dolgokrol keves fogalma van,
-
chungee
addikt
Hellósztok!
Felraktam a 12.4-es catalyst-et. Erre nem tudok belépni a Control Centerbe. Tálcán eltűnt az ikon. Asztalon jobb klikk az sem működik. Mi történt

-
polonic
félisten
-
#41133696
törölt tag
válasz
HorusJed
#18052
üzenetére
Uhh, bár végül is én speciel örülök neki kicsit. Fix HW meg szoftver környezet mellett -itt most a legújabb játékokat direkt kiveszem a kalapból -, az én szempontból még jó is. Felesleges a rendszert mindig terhelni vele.
"Természetesen alkalmazásprofilok továbbra is készülnek, így azokat gyorsan lehet majd frissíteni." Így meg az új játékok problémája is orvosolható.
-
HorusJed
csendes tag
Nem frissül többé havonta az AMD Catalyst
[link] -
Abu85
HÁZIGAZDA
Az, hogy nekem (meg ahogy a fenti képen láthatód Diego-nak) átírja eléggé jelzi, hogy a driverben megvan ez az információ. A kérdés, hogy neked miért nem írja át. De feltételezem, hogy a normális működés az, hogy ha átírja, vagyis ebből a szempontból működik. Még Windows XP-n is átírja a 12.4-re a Catalyst verziót.
-
dik
őstag
Aha eltávolítás. Én akárhogyan is próbáltam eltávolítani amit meg is csinált és ujratelepítésnél mégsem volt jó a versio szám. Rafináltan megörzi valahol az tény.

Na de mindegy ez legyne a legnagyobb baj mit ír ki.
-
Abu85
HÁZIGAZDA
válasz
totyax
#18045
üzenetére
Te pedig folyamatosan hulladéknak titulálod azt, ami másnál jól működik. Hol is a hiba? Mert biztos nem ott, ahol működik.
Én a PH-tól kapom a fizum. Te elveted a sulykot, amikor elkezded a problémád teljesen általánosítani.
A CCC verziószám kijelzése nálam 12.4. Szóval ez is megfelelő. Elmondom, hogy mikor fordult elő velem olyan, amikor nem volt jó a kijelzés. Amikor átmentem egy gépen egy driver sweeperrel, vagy amikor rátelepítették a Catalystot az előzőre. Csak nem akartam ezt mondani, mert már ezerszer leírtam, hogy miképp kell drivert installálni. Ha ezt követed, akkor 12.4-et fog kiírni, mint nekem.
User egy durva hibaforrás, és ez sosem változik meg. De amíg én, meg Diego, meg a hivatalos tesztekben az emberek meg tudják csinálni normálisan a telepítést, addig van remény. -
totyax
aktív tag
válasz
InfiniteReality
#18043
üzenetére
A kép élességének a rovására, mivel a képkockák egy része sima saccolás útján jön létre (interpolálás).
-
totyax
aktív tag
válasz
_DiEGO_
#18041
üzenetére
abu olyan mint egy AMD marketinges, minden amit az AMD csinál sz szép és jó, bár legalább segítőkész. Én nem az AMD-től kapom a fizetésem, tehát megfelelő kritikával szemlélem azt a moslékot amit csinál, például egy olyan programot ami még a saját verziószámát sem tudja kiírni.
ha rendesen van felrakva , akkor - mint nekem is és sok-sok más usernek hibátlan a telepítés akkor mindent helyesen ír ki valamint működik is rendesen
Ne nézz hülyének másokat, többektől olvastam olyan problémát hogy a CCC verziószám kijelzése nem megfelelő. Ha te ezt nem bírod felfogni, akkor a gond a te készülékedben van. Olyan felfogással hogy "mindennek jól kéne működni" fórumozni se kéne, mert senkinek sem lenne semmi gondja
Tökéletesen felesleges szerintem ha valakinek az összes hozzászólása arról szól hogy "nála minden jól működik". -
dik
őstag
válasz
Plazma185
#18042
üzenetére
Én az honnan tudjam mikorra várható?
Nekem is rendesen telepítette mielőtt megvettem az ssd. Felraktam hozzá a megfelelő programot és azóta nem irja ki jól a számát a catalyst. Pedig mind a kettő AMD gyártmány. Mindegy is mit ír ki az a lényeg a friss van fent és azt használja.... -
_DiEGO_
őstag
válasz
totyax
#18019
üzenetére
Mi az , hogy abu megmagyarázza ? Inkább csak segít megértetni azokkal , akinél nem tiszta a dolog ... ha rendesen van felrakva , akkor - mint nekem is és sok-sok más usernek hibátlan a telepítés akkor mindent helyesen ír ki valamint működik is rendesen

Csak azt nem értem , hogy lehet ezt egyátalán elcseszni
-
szijartg
őstag
Srácok, adott egy 6790-es kártya. Az egy plazmára kötve, hdmi-vel, plazma fullhd 24Hz-re álítva. CCC-ben is.
Sajnos van pár film ahol random jeleneteknél beszaggat. MPC HC-val alap beállítások mellett nézem.
Ha 60Hz-re visszarakom akkor nem szaggatnak a filmek.
Ez lehet valami driver hiba? 8.951 van fent most.
Amennyiben a kábel lenne a szar, akkor az összes filmnél elő jönne a hiba.Találkozott már valaki ilyennel?
-
Abu85
HÁZIGAZDA
válasz
Dark KillerX
#18036
üzenetére
Olyan nincs, hogy 8xMLAA. MLAA pipa be és ki van. Szűrési szint nincs.
Adaptív mód csak MSAA-ra vonatkozik. Persze az MLAA és az MSAA kompatibilis egymással.
Szerk.: Beállítottad az MLAA-t és a 8x MSAA-t egyszerre.
-
Dark KillerX
addikt
Milyen szinten javítja kb a 8*MLAA a képminőséget adaptív mintavételezési módba?
Mert szinte 4*AA mellett a teljesítmény vesztés 5-10%,ami simán belefér a MSAA hardverigénye mellett!
Nekem tetszik!

Abu Akkor ez mi?[link]
-
Cobra.
őstag
Nem sietik el az 12.5-öt, de még van kb 36 órájuk a hónapból, ha USA idővel számolnak

-
XenHai
senior tag
12.5 ős driveről van valami infó ? használható lesz a 7xxx széria vele normálisan ?
-
Plazma185
csendes tag
Nálam is ilyen probléma van, hogy feltelepítettem a 12.4-es drivert, de a catalyst még mindig 11.8-at ír ki.
Akkor ezzel ne is foglalkozzak?
-
InfiniteReality
őstag
Dell 990-ben lévő 2db 6450-re először kékhalállal ment fel a 12.4, utána másodjára már hibátlanul felment, és eddig hibátlanul is működik!
-
Abu85
HÁZIGAZDA
válasz
totyax
#18019
üzenetére
Tökéletesen meghatározza a verziószámát. Ha az információs fülön megnézed, akkor a driver kiírja, hogy 8.961 a bázis, és utána írja a többi összetevőt: 120405a-137224C-ATI
A driver verziószáma tehát 8.961-120405a-137224C-ATI. A Catalyst szám csak egy egyszerűsített jelölés, arra, hogy ne a fenti sor alapján kelljen keresned. Annyira nincs köze a driverhez, hogy az OEM-es Catalyst meghajtókból a gyártók egy része ki is hagyja ezt a paramétert. Szimplán nem lesz a Catalystnek verziója. Ezért nagy hülyeség erre ellenőrzést felállítani egy programban, mert akkor az OEM-es gépek egy részénél ez nem hajtható végre. -
EczkE
veterán
Sziasztok!
Érdemes 12.3-ról 12.4-re updatelni?
-
bozont
veterán
válasz
Ferdzsoo
#18016
üzenetére
Na még egyszer, nem a cata verziószáma a lényeg, hanem a többi. [link] De ha nem ír ki hibát telepítéskor, akkor valószínűleg feltelepült rendesen.
De ha nagyon zavar csináld meg, amit Abu85 írt fentebb és utána jól fogja kiírni.mod.: Lehet be kellene tenni az első hsz-be is, ezt a verziószámos témát.

-
Ferdzsoo
addikt
Én már sokadjára raktam a 12.1-re a 12.4-et látszólag tökéletesen frissül, de utána amint megnézem a verziószámot, maradt 12.1-esen. Pedig driver sweeperrel is utánna mentem.
Ez így no comment?
-
Abu85
HÁZIGAZDA
Ez az NFS ellenőrzés az a kategória, amire már nem lehet mit írni. Értem én, hogy vizsgálja a driver verziót, csak ne olyan paraméter alapján, amit az OEM-es gyártók néha ki is vesznek a saját driverből.
Na ilyenkor mi van ugye, mert nem fog találni paramétert, amit hasonlíthat. 
Na mindegy. Természetesen a problémád orvosolható. Át kell verni a játékot. Fontos, hogy csak azt csináld, amit írok, mert ez kényes terep. Esetleg csinálj egy rendszer-visszaállítási pontot. Az jól jöhet.
A futtatásba írd be a regedit parancsot. Esetleg mentsd le az adatbázist, hogy visszaállíthasd, de ez nem feltétlenül szükséges, ha van rendszer-visszaállítási pont.
Szóval itt keresd meg a "HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4D36E968-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}\0000" Itt kell lennie egy Catalyst_Version stringnek, aminek az értéke 11.2. Ezt írd át 12.4-re és kész. -
Abu85
HÁZIGAZDA
válasz
erdeitibor
#18008
üzenetére
Egészen pontosan mit ír ki a Run?
-
erdeitibor
tag
Köszi, igaz régebbi bejegyzésekben is olvastam most.
Ha esetleg tudnál arra megoldást, hogy a NFS The Run azt irja ki h 11.2-esem van és a legfrissebb kell neki és nem indul el....
Összenéztem a egy print képet a 12.4 adatairol, és eggyezik az enyémmel, szoval nem értem ezt a játékot...Ha tudsz megoldát kérlek ird meg.
Üdv. -
Abu85
HÁZIGAZDA
válasz
erdeitibor
#18006
üzenetére
Frissítette, csak nem írta át a regben a bejegyzést. Nem számít, hogy a driver mit ír ki verziónak, mert az csak egy kézzel beírt adat.
Ami számít, hogy a csomagverzió. Az meg 8.961... -
erdeitibor
tag
Hello!
Tudnátok segíteni?
Az van, hogy van egy Radeon HD 6770-es em.
11.2-es a Catalystja...megjelent a 12.4-es.
Frissítettem és ugyan ugy 11.2 es maradt.
Próbáltam ugy hogy letöröltem teljesen és felraktam a 12.4-sel és láss csodát a 11.2 lett. :S
Kicsit zavaro, mert a játékok már kérik a legfrissebbet és nem tudom frissíteni.
Ez másnak is van, vagy csak nálam?Előre is köszi.
-
Steelmanus
addikt
válasz
#41133696
#18004
üzenetére
En is alapbol kikapcsolom a Rendszervisszaallitast mert - szerintem - egy ghost fajl a C particiorol tobbet er. Amikor telepitem a W7-et + a frissiteseket majd beallitom magat az op.rendszert egyszeruen elmentem Alap 1 ghost fajlkent, majd feltelepitem mindent amit kell, drivereket, programkat, stb., es le mentem Alap II-nek, majd ezutan ugy altalaban 2 havonta csinalok egy aktualisat. Es ez fokent akkor jon jol, ha ismerosnek vagy masnak telepitek gepet, mert ha elromlik a rendszere egyszeruen visszaallitom a ghost fajlbol, utanna kezdheti megint teleszemetelni virussal toolbarral. Biztos hogy van akinek hasznos lehet a rendszervisszaallitas de gyakorlatbol tudom hogy az esetek tobbsegeben nem javitja az userek altal elkovetett hibatkat viszont hizlalja az op.rendszert.
-
#41133696
törölt tag
válasz
InfiniteReality
#18003
üzenetére
Hát én ezt nem vettem észre. Főleg maradandóan nem.
-
#41133696
törölt tag
válasz
totyax
#18000
üzenetére
A 12.1-nél nem írtam, hogy User Error lenne
Már azért sem mert azért egy driver telepítés nem szokott kifogni rajtam 
Egyébként mindig WHQL-s drivert telepítek csak, következésképpen ezúttal is így történt, de amint az látható a WHQL minősítés megléte sem garancia a sikerre

Az meg külön hab a tortán, hogy a 12.1 idején még a 6800-as széria volt az AMD első élvonalbeli sláger terméke, tehát még azt sem lehet mondani, hogy egy régi 3xxx-es vagy 4xxx-es kártyáról lenne szó, amire ugyanúgy minden hónapban felmászik a driver, de igazából semmit nem változtatnak a kártya szempontjából rajta, nem optimalizálják, nem igen tesztelik, aztán véletlen instabil lenne vele... nem itt arról volt szó, hogy sikeresen kiadtak egy olyan drivert - és ez átment az MS-nél is, ami a slágerterméküknél - mely egyébként akkor már majd egy éve a piacon volt - nem ment fel mindenkinél

Nyilván náluk ,meg az MS-nél a teszten átment, nálunk meg nem, de csak elsőre nem, mert második neki futásra, visszaállítást követően már itt is ott fityegett mintha mi sem történt volna

-
Abu85
HÁZIGAZDA
válasz
totyax
#18000
üzenetére
Ilyenkor mindig az a kérdés, hogy minden gépet sírba visz-e, vagy csak egy specifikus részét. Nyilván minden gépnél a programban van a hiba. Ha máshol lezajlik a törlés telepítés, akkor is lehet még a programban a hiba, de specifikus a probléma is. Ilyenkor a specifikus hibát kell keresni, hogy mitől történt ez. Ha a programban ez nincs meg, akkor kizárásos alapon az adott rendszerben van valami gubanc, ami okozta az egészet. Nagyjából ezek a lehetőségek.
Bonyolultabb ez annál, hogy mindent általánosítani lehessen. Az általános telepítési hibák ráadásul eleve kijönnek a WHQL tesztnél.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- LG LCD és LED TV-k
- PlayStation 5
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- VR topik
- Milyen egeret válasszak?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Battlefield 6
- Jelentősen meglazítja a gyeplőt a Windows 11 frissítéseknél a Microsoft
- Heroes of Might & Magic: Olden Era
- További aktív témák...
- Akció! Csere-Beszámítás! Asus ROG G614J! I7 13650HX / RTX 4060 / 16GB DDR5 / 1TB Nvme SSD
- Corsair NAUTILUS RS LCD-Modul, Display, Kijelző
- HP ProBook 650 G5 - i5 8265U, 8-16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- HP Pavilion 15 - 15,6" Full HD - Intel Pentium N3710 - 4GB - 500GB HDD - Win10 PRO - MAGYAR - DWD R
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T14 G1i - i5-10G I 16GB I 256GB SSD I 14" FHD I Cam I W11 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
), de az általad előbb leírtak alapján a száma passzol. Nagy sóhaj, mosoly, restart. Win betöltésekor ugyanaz a hibaüzenet,






, de ahogy kissebbre állítom a felbontást mint FULL HD ... 3cm-es szegélyt tesz a kép köré
Én a PH-tól kapom a fizum. Te elveted a sulykot, amikor elkezded a problémád teljesen általánosítani.


