Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vagany

    őstag

    Üdv uraim és én is mostanában kezdtem el nézegetni a BT-s hangszórókat, de nem akarom elsietni, még olvasgatok, hogy a nekem megfelelőt vegyem. 10-20e között nézelődök van rendes 5.1-em erősítővel nagy hangfalakkal (igaz nem mai darab) , nem szeretnék túl sokat költeni erre a hóbortomra. Eddig ezek versenyeznek:

    - Enusic/TTlife/... Bevált ismert darab, több név variánssal. Úgy néz ki hamarosan lesz újra a BG-n a verhetetlen árú Enusic, már "Under restocking. It will be available soon" pár napja még nem ez volt kiírva.

    - SoundBot SB525
    Amazonon van 40$ körül. kb azt tudja mint az enusic és társai.

    - JBL charge 2+
    Ez kicsit kilóg, drágább a többinél, de itthoni beszerzés és gar.

    - Tronsmart Element T6
    Aliexpress-en a Tronsmart store-ból kuponnal 40$. Erről kevés infóm van, de úgy látom nincs powerbank funkció, és IP osztály. [friss rövid review] [video az oroszoktól :DDD ] Az amazonon is dícsérik
    Papíron hangban jobb mindtől 2x12,5W, BT4.1, 55Hz-20KHz, de a papír mindent elbír.

    Ha jól tudom ezek mindegyike megy töltés közben, ez fontos. Az elsődleges szempont a hangminőség lenne, már amennyire ezt ilyen kis cuccoktól el lehet várni, a következő a minél nagyobb hangerő, illetve a drót nélküli üzemidő, a powerbank funkció és a vizállóság extra lenne.

    szerk:
    (#2945) carl18
    Itt össze tudod hasonlítani: [link]
    A JBL sokkal jobbnak tűnik.

    [ Szerkesztve ]

    -<[]>- https://mowned.com/vagany

Új hozzászólás Aktív témák