Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spiky03

    veterán

    válasz Lajos_ #2771 üzenetére

    Igen ebben igazat adok. Mert sajnos nem mindenki vesz eredti lemezt, mert itthon még mindig nagyon magas áron adják.
    Én mondjuk azok közé tartozom, akik nem csak a "kölcsönzőból" vesznek filmet, hanem eredeti lemezeket is vásárolnak. Jelenleg 40 db kékséggel büszkélkedhetem. :)
    Természetesen ezeket sem teljes arán vettem, hanam kivárom az akciókat, mert azért már elég sok jó filmet lehet kapni 2500-4000 huf körül, nah meg ott vannak a fórumok is, ahol nem egy jó filmet vettem.

    De azért az nem teljesen igaz, hogy nem írtunk/nak a BD lejátszó képességéről. Mert sokan dicsértik a Pioneer BDP-150-es képminőségét, hogy az egyik legjobb a belépőkategóriában. Mondjuk én még DVD-t nem néztem vele, hogy a mennyire jó a felskálázása, de majd fogok azt is, mert tervbe van, hogy megnézem az Üvegtigris trilógiát, mert az is megvan eredeti DVD-n. :)
    Valamint ha jól emlékszem én is írtam, hogy a Pio-nak mennyivel jobb a minősége, beállítási lehetősége, mint ami előtte volt LG-nek. A Pio-nál h megnyomom az Audoi gombat, rögtön vált is a hang, nem úgy, mint az LG-nél, hogy ott kihagyott ilyenkor pár másodpercet. Jó mondjuk lehet, hogy az is benne van, hogy azt egy outletben vettem. Nah meg a Pio gyorsabban olvasta be a lemezeket is, pl a Matrix-ot,a mit az LG kb 1,5 percig olvasott, azt a Pio kb fél perc alatt belovasta.
    Igen a cserélhető tápkábel is jó dolog annak én is örültem, majd alakoladtán vsz cserélem is, mondjuk a kérdés az, hogy van-e itt értelme, mert ugye ez nem egy Oppo készülék.
    Nah meg a dupla USB kimenet is tetszik a lejátszón.

    Bocsi, hogy ennyit írtam. :)

    SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

  • Csabroncka

    addikt

    válasz Lajos_ #2771 üzenetére

    Szerintem nagyon eltévedtél, ez PH-s topic a többihez hasonlóan nem CSAK az über kategóriáról kell, hogy szóljon a többihez hasonlóan.
    Nem olvasod végig vagy szűröd ki a lényeget, tedd meg ezután ítélkezz, ugyanis le van írva milyen készülékkel milyen képminőség és hangminőség érhető el.
    Másrészt rég baj lenne, ha a BD lejátszásnál olyan hibák jönnének elő mint a tömörített, vagy konténerfájlok esetén!
    Szubjektív és objektív hozzászólást is olvashatsz nem egyet!
    Ha pedig kimondottan teszteket akarsz itt felesleges kérdezned a többségtől, ugyanis a sajátján kívül nagyon sok másról nem tudunk beszélni -tisztelet a kivételnek- (pl: hangos a mechanika vagy halk, esetleg lassú a beolvasás vagy sem) egyszóval keress ehhez szakcikkeket esetleg angolul is?

    Ami pedig kiverte a biztosítékot az angol: kevés olyan embert ismerek (aki nem angol tanár vagy élt-él kinn angol területen) és perfektül fordítja magának az angol nyelvű filmeket sajnálatos vagy sem ez van.

    "mennyire nem beszélünk nyelveket" imádom ezeket az embereket ugyanis köszönöm nekem teljesen elég az a nyelvi tudás ami a szakmai és kontakt-hoz kell (angol, német) de hülye vagyok lefordítani magamnak a filmeket. :((

    [ Szerkesztve ]

    "in medias res"

Új hozzászólás Aktív témák