Hirdetés
- Olyan lesz a Google Térkép, mint a segítőkész haver az anyósülésen
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Dupla kamerával menekülne az iPhone Air a kaszától
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Telekom mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Okosóra és okoskiegészítő topik
-
Mobilarena
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
dobolan
senior tag
válasz
#33802016
#23350
üzenetére
A 20% apyt én is magasnak tartottam a jelenlegi piaci környezetben. De ezzel növelték a befektetői tőkét. Biztos, hogy csökkentették volna hosszú távon a kamatot. Én nem is igazán erről beszéltem, hanem az algoritmus mechanizmusáról. Szerintem az jól működött, legalábbis úgy, ahogyan azt kitalálták. Egészen addig a pontig, míg valaki vagy valamilyen esemény a dominót be nem indította, és a dominó a pánik. Ehhez volt a hasonlatom, hogy ezt semmilyen bankrendszer sem viseli el. Azonnal bezárják a fiókokat, zárolják a számlákat. A terra esetében ez nem történt meg. A hálózatot simán leállíthatták volna, a váltókon is a kereskedést. Lett volna idő kidolgozni egy startégiát a helyreállításhoz, amikor még volt marketcap.
Szerintem azt hitték, hogy az algo majd mindent megold, csak ami egyszer spirálba kerül, onnan robbanás a kivezető út általában.
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- Energiaital topic
- GL.iNet Flint 2 (GL-MT6000) router
- Meggyi001: Kórházi ellátás: kuka vagy finom?
- Hardcore café
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Olyan lesz a Google Térkép, mint a segítőkész haver az anyósülésen
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Kockázatmentesen a helyesebb testtartásért
- Milyen CPU léghűtést vegyek?
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Asus Z790 i9 14900K 32GB DDR4 1TB SSD RTX 2080Ti 11GB Montech Air 1000 Lite 700W
- magyar billentyűzet - 136 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - i9-14900HX, RTX 4080 - 4 ÉV GARANCIA!
- Bomba ár! Dell Latitude E5550 - i5-5GEN I 8GB I 128GB SSD I 15,6" FHD I W11 I HDMI I Cam I Gari!
- Bomba ár! Dell Latitude E5540 - i3 / i5 I 6-8GB I 320GB I 15,6" HD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- Vadiúj AM5 procik! Több darab kèszleten! Kamatmentes rèszletre is!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő



