- Red Magic 11 Air – vékony házból süvít a szél
- Csíptetős fülesek csatája – Sony LinkBuds Clip vs. Huawei FreeClip 2
- Mérföldkő a szilárdtest-akkuknál: fontos lépést tett a QuantumScape
- Újabb óriásakku a Honortól: a X80 lehet a következő 10 000 mAh-s modell
- iPhone 18 Pro Max: kis kapacitásbővítés hoz nagy előrelépést üzemidőben
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Samsung Galaxy Z Flip5 - ami kint, az van bent
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Netfone
-
Mobilarena
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
Penge_4
veterán
válasz
ignorant
#4411
üzenetére
Az a szomorú, hogy az esetek többségében bejönnek a tippjeim...
(#4413) kisscsabi682: Egyrészt már bebizonyosodott, hogy a nyílt forráskód akkor jelent csak védelmet, ha nagy szaktudással rendelkező emberek folyamatosan ellenőrzik a forráskódot és még akkor is elsiklanak felette néha. A security hole-t nem úgy jelölik, hogy ott a kikommentelt részben felette, hogy # This is a security hole
Egyszerűen csak "véletlenül" benne felejtik és senkinek nem tűnik fel jó darabig. Linus Torvalds sem véletlenül perkeleen vittupää-zott pár hónapja. A Linux kernelt meg azért picit többen ellenőrzik és többek érdeke fűződik a biztonságosságához, mint egy olyan pénzhez, amit maximum kényszerből és sírva fogadnak el a mainstream pénzemberek és az állami szervek is, mert nem tudják beszabályozni.
Másik Bitcoint létre lehet hozni, csak arra nem fog egyszerűen menni az átállás. Én lassan fél éve próbálok 30 "szaros" dollárt átváltani Paypalról Bitcoinra nulla sikerrel... Azóta már megduplázhattam volna ezt a pénzt. Szerinted majd egy jól bejáratott kriptopénzről egy ismeretlenre mennyire lesz könnyű a váltás?
Az élelmesek és pénzesek járnak majd jól vele. Ahogy ha kiírnék egy kérdést, hogy aktatasiban van 10 milla és szeretném Bitcoinra váltani, a sötétített üvegű merzsóban találkozunk mondjuk a Keletinél személyesen, akkor jóval előbb találnék ügyfelet a csere lebonyolítására, mint így...
Ahogy ha van 10 millád, a bank is kedvezőbb kamatozású hiteleket ad, mintha odaállítasz párszázezerrel mint valami kisnyugdíjas-betétes.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Háztartási gépek
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Mikrotik routerek
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- iPhone topik
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Bestbuy játékok
- EA Sports WRC '23
- További aktív témák...
- DELL PowerEdge R630 rack szerver - 2xE5-2650v3 (20 mag / 40 szál, 2.3/3.0GHz), 32GB RAM, 66921Ft+ÁFA
- -ÚJ- 2x8GB 3600MHz Apacer NOX hűtőbordás DDR4 kitek! GAR/SZÁMLA (a Te nevedre kiállítva)!
- Kingston HyperX Fury Beast 2x8GB 3200MHz DDR4 kit / Beszámítás OK!
- G.SKILL Ripjaws V 2x4GB 3000MHz DDR4 kit
- Dell Latitude 7480 használt laptop eladó
- Sosemhasznált! HP OmniBook 5 i3-1315U 8GB 1TB 16" FHD+ Gar.: 1 év
- iPhone 17 Pro 256 GB - Bontatlan !! www.stylebolt.hu - Apple eszközök - Számlás
- iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4431
- Lenovo ThinkPad dokkolók: USB-C 40A9/ 40AY/ 40AS/ Thunderbolt 3 40AC/ Hybrid USB-C DisplayLink 40AF
- Referencia Weboldallal Világítós bill+laptop bill magyarítás. Rania 3M -is! Touchpadok is.Posta ok
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


