Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz otto14 #15057 üzenetére

    only SD :D

    Laci Drm: mindegy, h mid van, mekkorát nézel... néztem anno kis grundig TV-t és boldog voltam! Pedig csak 2 csatorna volt, meg videó. De ott volt a csajom, albérlet, meleg su** étel. sznob talán az, aki a tárgyakkal keresi a boldogságot és közben elhiteti magával, h a drágábbtól boldogabb. Nem is tudom meghatározni, nekem ilyesmi a sznobság, amikor valami nem Neked kell, hanem megmutatni másnak... miközben Neked nem is kell. Szerintem. :U Nah, a nagy FX proci nekem sznobság, meg perverzió lenne... de vállalom! ;]

    Mivel nyomdai előkészítéssel foglalkozom, szvsz nem sznobság az átlagtól jobb monitor (nem, nem PH! átlag, azt el sem érem :DDD ). Ahogy egy jó plazma sem az, ha valaki szereti a filmeket jó minőségben nézni (igen, a plazma jobb, de olcsóbb a LED gyártása, szállítása, etc, így a marketing kinyírta a plazmát...).

    Jah, ha olvastad volna egész évben... nekem a ~12 éves samu CRT TV meghalt tavasszal, ősszel meg anyámnak is a hasonlója. Amit tavasszal vettem LED-et, azt megkapta anyám, adott valamennyit $$, dobtam hozzá és elhoztam a nagyobb led TV-t, de a butaféle, legolcsóbbat, mert nem kell extra, csak USB HDD lejátszás, HDMI, kész. Szal. ezt nézem majd ~5 évig (utána dobós lesz, mondták a boltban is, ennyit bírnak)

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák