Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CptAdamica

    nagyúr

    válasz Lendova #11710 üzenetére

    Igen, néha azért figyelem. Nekem általában 20ms alatt van, de az ellenfélnek 60-70. De múltkor volt olyan, hogy egyáltalán nem éreztem fair-nek az egyik 1v1-et, érzésre nekem kellett volna nyerni, aztán ránéztem a pingjére és 140 volt, mondom most már értem. Plusz ezeket a 140+ pinges kínai játékosokat sem értem, hogy ezeket a szerver teszi össze szarul, vagy VPN-el tolják.

    Néha amúgy a konzolos párharcok is érdekesek, amikor hamarabb kezdem el lőni kábé 5 méterről karabéllyal, aztán KTS-el hamarabb lenyom úgy, hogy minden golyó látszólag talált. Remélem azért a kövi patch-el lesz érdemi fejlődés ilyen téren, labs-ban sokkal jobbnak tűnt, legalább is mindig szinkronban volt a C/S hit log szerint, meglátjuk live-on is jó lesz e.

    #11718 Veiled Bride
    Ezt én is adom, hogy sokkal jobban ki kéne tartaniuk egy-egy döntésük mellett, mert a vége az a káosz lesz, ami a BFV TTK módosítása volt.

Új hozzászólás Aktív témák