Hirdetés
- iPhone topik
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Mobil flották
- Milyen hagyományos (nem okos-) telefont vegyek?
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Huawei P30 Pro - teletalálat
- Az iPhone 17 gáncsolta el a Galaxy S26 Prót?
- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy S20 és S20+ duplateszt
- Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
netezos
#4695
üzenetére
Az se baj, ha gyári hűtővel használod, mert a Sapphire és Asus 2600XT-nek halk és jó hűtője van.
(#4696) Ganxxta: Létezik, 3x AA-val nekem is hasonlóan megy. AA nélkül már bőven játszható. Egyébként vicc, hogy a 7300GT DDR3-amon gyorsabb volt ez a játék
Ja meg fagyogat is, általában mikor betölt valamit. Felraktam az 1.01-s Patch-t, már ritkábban fagy, de azért még előfordul.bach22: 256MB-s elég.
-
válasz
netezos
#4693
üzenetére
A teljesitmény növelése érdekében nem érdemes rá jobb hűtőt venni, mert gyorsabb nem lesz. Viszont hűvösebb és halkabb lehet egy jobb hűtővel. A Zalman VF900, és az Arctic-Cooling Accelero S2 megy fel rá (ezekről tudok). A VF700-t is fel lehet tenni, de reszelni kell pár mm-t a lefogatóból. Nekem VF700 van rajta, és jobban hűt mint a gyári, hangja meg nincs, mivel 5V-n megy.
v. ramot növelni
Minimum 1GB ram kell már, de 2GB-val már Vista-val is simán mennek a játékok. -
válasz
netezos
#4689
üzenetére
MorPet: Pucold le DriverCleaner-el a drivert, és tedd fel újra ezt, ha XP-d van. Ha továbbra se jön be, akkor tedd fel az Omega drivert, abban nincs CCC, hanem Control Panel van benne. Vagy az is jó, ha az ATT-t rakod fel, abban is sokmindent belehet állítani. Csak arra figyelj, hogy telepítéskor szedd ki a pipát az "Enable Overclock"-ból, mert különben hibaüzenettel fog indulni.
Új hozzászólás Aktív témák
- HP 13 Elitebook 830 G7 FHD IPS 600nit i5-10210U 16GB 256GB SSD Intel UHD Win11 Pro 4G LTE Garancia
- ŐSZI BOMBA AKCIÓK! PSN, STEAM, UBISOFT CONNECT, EA APP, XBOX EREDETI KULCSOK 100% GARANCIA
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i3 10105F 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB Zalman T4 Plus A-data 600W
- Xiaomi 15 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Jabra Speak2 75 MS Teams USB-bluetooth hangszóró
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


