Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    félisten

    válasz tomp #72005 üzenetére

    Azért már sok víz lefolyt a Dunán mióta teneked volt a Z9X, már nem annyira válogatós.
    ilovedigweed
    Magyarosítva van a H.T-r megy Q settings, igaz nekem már Z1000 poprom van és ott a BT táv nagyot dobott az élményen. Nagyon jó a felskálázása még az SD-ből is.
    Külső appokat nem használok.

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

  • Skynet258

    veterán

    válasz tomp #72005 üzenetére

    Hát, fontos lenne mert az utóbbi időben inkább Dolby Vision anyagokat nézek, a Netflix miatt megkedveltem, Series X-re is bejött azóta ott is azt tolom... ha már a tévé tudja akkor inkább azt használom. LLDV és DV különbségben megmondom őszintén nem vagyok otthon, a jó képminőség fontos, de nüansznyi eltérés miatt nem áldoznám be a gyors működést, fluid használatot, "minden formátumot megevő" tudást.
    Szóval nem vagyok "videophile" (már ha van ilyen szó az audiophile mintájára :DDD ) de utálom ha akár csak kicsit is akad egy film, vagy bármi nyűgje van. Legyen egy eszközöm ami kiszolgál, és stabilan működik, hogy magát a filmet tudjam élvezni és ne a mögötte lévő hardverrel kelljen szórakoznom - ez az amit igazából keresek.
    Egy Minix U9-H Neo-t használtam évekig, ezt most eladtam mert valami újat keresek, de annak a stabilitásával például nem volt gondom (igaz ott sem a gyári rendszert használtam, hanem CoreElec-et mert csak a Kodira volt szükségem és ennyi).

    Nagyon dülöngélek mert a Zidoo Z9X és a Shield Pro nagyjából egy árban megy, előbbire csak az itteni fórum miatt figyeltem fel, utóbbit meg net szerte marhára dicsérik.
    Lehet a gyári megoldást használnám ezekben is, de lehet Kodiznék, azt már eléggé megszoktam. És emiatt merült fel a (nem Pro) Shield is, mert lehet az is elég lenne és az még jobb áron beszerezhető.

    BIGi75: köszi a te véleményedet is. :R Online streaming nálam leginkább az Netflix de a tévé app-ját használom erre (nem is érzem szükségét lecserélni mert így is baromi jó a képminőség), zene streaming meg Spotify de azt közvetlenül küldöm a soundbar-ra így az is mindegy lenne.

    [ Szerkesztve ]

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák