Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dave0825

    őstag

    válasz gyapo11 #1238 üzenetére

    Ezt a csavaros megoldást lehet, hogy megpróbálom, köszi. Amúgy talán az a 250 év is elég lesz, lehet, hogy 273 évesen már nem nagyon fogok forrasztgatni. :) (Most nézem, hogy ha összeadom a leendő forrasztózsírom élettartamát a korommal, akkor az abszolút 0 fokot kapom :DDD )

    (#1239) gyapo11, (#1240) tvamos és (#1241) softguner: azóta annyit sikerült elérnem hogy működik úgy, hogy az 1. esetben mutatja mindkét saját függvény tartalmát, a 2. esetben pedig csak a 2.-at. Tehát a 2. része működik jól, az 1. részét kéne úgy megcsinálnom, hogy ne mindkét esetet mutassa, hanem csak az 1.-t. Data.hu-ra föltettem az új programrészletet, itt mindenki meg tudja nézni, de itt a sketch is. Beleraktam az IRremote library-t is, ha valakinek kell.
    A delay(100)-at kivettem belőle, az nem tudom, hogy került oda. :)
    Csináltam gyorsan egy videót, hogy így működik, akkor vált, ha megnyomom a távirányítón a gombot. Tehát így jó, de amikor a sok led világít, akkor csak kb. felének kéne, amikor váltok, akkor a hőmérsékletet mutatja, az jó.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

Új hozzászólás Aktív témák