Hirdetés
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- Honor Magic V2 - origami
- Motorola Edge 60 Fusion - nem csak a forma időtálló
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- iPhone 16e - ellenvetésem lenne
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- VoLTE/VoWiFi
- Honor 200 - kétszázért pont jó lenne
- Samsung Galaxy S21 Ultra - vákuumcsomagolás
- Prohardver app (nem hivatalos)
-
Mobilarena
Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Roland78
tag
válasz
WOT-H-A-C #84570 üzenetére
Nekem is ez volt az első benyomásom...
Utánaolvastam, sok helyen írják, hogy az Antu5 nem kicsit bugos és Qualcomm-ra van "optimalizálva" / favorizálva, ha úgy tetszik.
Egy "régi" N7000 állítólag antu4-s 10000-ről 15000-re ugrott - úgyhogy mindenki kezelje úgy ahogy gondolja -
Roland78
tag
Annyira hamar megszoktam, hogy már észre sem veszem mit kellene néznem rajta.
Na jó, kis frissítés, élmények, vélemények (igaz, kevés idő van a telóra a sok meló miatt:
- valaki említette, kérdezte az e-mail push-t (sajna nem emlékszem ki volt az). Hát szóval, ja - ez bizony nem "gyó". Ha teló lemegy alfa-ba, akkor bizony nem jönnek a mail-ek. Majd utánaolvasok,kérdezek külföldi fórumokban is, hátha van már rá megoldás
- fb messenger értesítő nem szeret kinn maradni, vagyis felugrik, hogy üzenet jött, aztán eltűnik. Nem lehet egyből a chat-be menni a kis ikonnal. Erre állítólag van már megoldás, de egyelőre senki nem írta le hogyan kellene.
- már 2 frissítés elérhető a telóra, igaz én még mindig azzal a ROM-al használom, amit először felraktam rá.
Úgy hiszem ehhez nem is nagyon fogok hozzányúlni, megvárom most már a EMUI 3-at (állítólag szeptember-ben jön, néhányuknak már van bétája, állítólag full olyan, mint iOS7...)
- És valóban, sokan kérdezik meg utcán, melóban, hogy EZ MI? iPhone5,6?
- Akku: normál használattal 2 napig bírja most már. Igaz, lassan kell töltenem (vagyis a 4 töltőm közül csak 2-öt szeret), mert ha rossz töltőt használok, akkor hamarabb merül (igaz hamarabb is húzom le a töltőről).
- A fényképek, videók szerintem teljesen jók - A4 méretig simán nyomdaképes. Estére próbálok majd egy videót feltenni (extrém kevés fényviszony között készült) - szerintem brutál,amit a kis érzékelő művel. -
Roland78
tag
Szia,
a kijelző állati (nyilván ha gyárilag hagyom, akkor halványabb) - de kézzel felhúzva a fényerőt, nagyon szép, éles képet ad még napsütésben is.
Ennek hátránya viszont az üzemidőben lett... egész nap babráltam, állítgattam, játszottam vele, mostanra szépen le is merült, most töltőn csücsül (igaz még 10%-on van és 1 óra 52 percet ír). (egész nap wifi, és 3G bekapcsolva,fb,messenger,gmail és exchange futott rajta, vagyis nekem teljesen korrektül kitartott - c5700-t kb. naponta 2-szer töltöttem - bent melóban folyamatosan töltőn volt, este pedig ment fel, reggel le)Fogtam,használtam már 150e-s Z2-t, meg samu s5-t is, de nekem EZ viszi a pálmát (ár/érték arányban - és mert ugye Dual SIM-es).
Nekem megvan az érzés!Szerk: (fotósként nekem bejön a képminőség - egy telefonhoz képest)
-
Roland78
tag
válasz
unskillful #83202 üzenetére
Szia,
minideal-ről rendeltem, ÁFA-val, dhl-el együtt 120e-ben állt meg -
Roland78
tag
Szóval akkor az ígért beszámoló a Huawei Honor 6-ról.
A csomagban volt:
- USB kábel
- Töltő (az EU adapter-t kifelejtették)
- Kijelzővédő (elvileg Gorillay Glass3) előre, hátulra
- Leírás(ok)Gyönyörű vékony, csillog-villog, a korábbi concorde 5700 után megváltás volt a mérete.
Kényelmesen elfér a kezemben, hüvelykujjal elérek mindent, nem kell két kézben tartani.
Külön tetszenek az ikonok és a wipe-olás az oldalak között.Mivel root-olásban tökéletesen nab vagyok, így kb. 3 óra olvasgatás, xde fórumozás után jutottam el addig, hogy sikerült rootolni
Sikeres google telepítések, szinkronizálás után végre van egy használható telefonom.Bemásolgatom a "szokásos" Antutu-s screen-eket, hogy lássuk tényleg galád erős masinával van dolgunk:
Amit észrevehetünk, hogy multitasking-ban és ram sebességben ugyan alulmarad, de én ezt kb. nem vettem észre semmiben.
Játék alatt nem teszteltem még, mivel nem vagyok egy nagy játékfüggő (egyelőre). Ha valaki esetleg ajánlana 1-2 free játékot, amire kíváncsi vajon hogyan fut, akkor azt szívesen megnézem.
Biztos csomó mindent kihagytam, de így 3 órás rootolás után, este fél 10-kor nem nagyon volt több energiám. Tanácsokat, ötleteket várok mit nézzek még meg, miről számoljak be az érdeklődőknek.
-
Roland78
tag
Nah, ma megérkezett a Huawei Honor 6
120-ban állt meg végül (vétel+dhl+áfa)
Első benyomás:
hűbazmegdeqrvaszépMásodik:
bazmegelfelejtettem európai nyelvet és app-okat kérni rá (úgyhogy ezzel most kissé szopóágon vagyok) - ha esetleg valaki tud valami instrukciókat adni, annak hálás lennék (az ok, hogy android vágja a magyar nyelvet, de egy csomó beállításban ott maradnak a "hieroglifák": )Mivel régi SIM kártyáim vannak, így holnap tudom csak cseréltetni őket, vagyis a hosszabb teszt a hétvégére várható.
Addig néhány képet hozok, amiket gyorsban lőttem vele.
Első
MásodikMára ennyit tudtam gyorsban elvégezni.
-
Roland78
tag
Na, remélhetőleg hamarosan jöhet a teszt a Honor 6-al
(esetleg ehhez valaki hozzá tud szólni?) -
Roland78
tag
Sziasztok,
ha e-mail kapok DHL tracking számot (Paypal-tól), és a címem mellet az szerepel, hogy unconfirmed, akkor
kell valamit tenni? Ha igen, mit? Vagyis gond-e, hogy a címem unconfirmed?Köszi
-
Roland78
tag
válasz
instantwater #82340 üzenetére
Isten vagy!
Ezt eddig miért nem találtam sehol
Már rendelem is... -
Roland78
tag
válasz
instantwater #82338 üzenetére
Hát ezen beszarok... végre találok egy tetszős telót (dual sim, vékony, elég erős, stb.), erre ilyen "kokány" megoldással hozza a 2SIM-et.
Mi4 vajon lesz valaha dual-os?Vagy ilyen kategóriájú teló esetleg?
-
Roland78
tag
Ez most akkor dual sim-es vagy sem?
Huawei holnap-ján nem írják, magyar oldalakon is single sim-el hozzák... -
Roland78
tag
Sziasztok,
vélemény erről? Valaki használ már ilyet? -
Roland78
tag
Sziasztok,
tudnátok ajánlani 4-5" között "nagyon jó" dual-os teló-t?
Relatív hosszú időre tervezek, így jó lenne egy erős vas - persze minél olcsóbban
Stílusban tetszenek a Zopo-k (1000 pl.), illetve az új Xiaomi Mi4 is - vagyis amolyan iphone design.
Rühellem a lekerekített széleket.Ez alapján tudnátok írni konkrét típusokat, esetleg weblap-ot ahonnan "szabad/érdemes" rendelni?
Köszi,
Roland
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Autós topik
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- PlayStation 4
- Apple asztali gépek
- Honor Magic V2 - origami
- Sorozatok
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 512GB Blue Titanium - 1ÉV GARANCIA- Kártyfüggetlen, 96% Akkumulátor, IV51
- iPhone 15 Pro Max 256GB 90% Akku, gyári garanciás !
- iPhone 14 Pro MAX 256 GB Black - 3 hónap Apple szervízgarancia - APCOM - 90 százalékos akku
- BONTATLAN Új iPhone 16 PRO MAX 256-512GGB Független 1év Apple GARANCIA Deák Térnél Azonnal Átvehető.
- Iphone 12 Mini - 128GB - Vodafone függő - sötétkék - Akku 80% - védőfóliával
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Bomba ár! HP EliteBook 840 G2 - i7-5GEN I 16GB I 256GB SSD I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i3 10105F 8/16/32GB RAM RX 6500 XT 4GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple TV eladó
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest