Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jogle

    csendes tag

    Sziasztok!

    Jelenleg van nekem egy Samsung Galaxy S Adavnce és egy Sony Xperia E1 telefonom. Az utóbbi a céges készülékem és mind kettőt használom folyamatosan. Le szeretném cserélni őket egy készülékre, melybe bele tudom tenni egyszerre mind a két sim kártyát.

    Új készüléket szeretnék, mely kártyafüggetlen, mivel a két kártya külön szolgáltatónál vannak. Személy szerint hosszú távra tervezek (2-3 év). Itthon szeretném megvenni, nem szeretnék ROM-ot cserélni ha lehetséges. A legfőbb felhasználása telefonálás, böngészés és kisebb játékok futtatása (Hill Climb, stb.). Nem vagyok elkötelezett egyik márkához sem, a lényeg, hogy megbízható legyen. Androidos készülékkel van tapasztalatom, Windows-ról nem sokat tudok, viszont akitől kérdeztem rosszat nem mondtak róla. Kialakítása szempontjából az S Advance nekem tetszik, kényelmes így ehez hasonlót szeretnék ha lehetséges.

    A felhasználható keret az 40.000 és 80.000 Ft között lenne. Elég tág összeg azt tudom, de több lehetőség is érdekelne. Kompromisszum képes vagyok. A legfontosabb dolog a dual sim lenne.

    Eddig az LG L90 D410-es készüléket néztem ki. Az egyik ismerősöm szerint gyenge készülék és a dual sim-es készülékekkel nem érdemes amúgy sem foglalkoznom, mert nem megbízhatóak.

    Előre is köszönöm a választ.

    Üdvözlettel jogle

  • jogle

    csendes tag

    Sziasztok!

    Az alábbi telefonok közül melyik aktív dual sim-es?

    1. Sony Xperia M2 D2302 Dual
    2. Samsung S7272 Galaxy Ace 3 Dual
    3. Samsung I9192 Galaxy S4 mini Dual 8GB
    4. HTC One SU
    5. HTC Desire 816 Dual

    Mindegyik olyan árkategóriában van, mely még elfogadható számomra. Fontos lenne nekem az aktív dual sim, mivel az egyik kártyán a céges beszélgetések mennek és mindig elérhetőnek kell lennem, míg a másikon pedig a privát hívásaim és ezen a kártyán van az internet is. Egy megbízható telefonra lenne szükségem, hosszú távra. Leginkább telefonálás és böngészésre használom, de néha játszok is rajta kisebb játékokkal. GPS-ként is használom amennyiben nem vittem magammal az autós GPS-t, ez inkább csak egy vészszükséglet, nem számít ha nem olyan jó benne.

    Előre is köszönöm a segítséget.

  • jogle

    csendes tag

    válasz WOT-H-A-C #92735 üzenetére

    Milyen telefon rendelkezik aktív dual sim funkcióval amit érdemes lenne megvenni. Lehetőség szerint itt Magyarországon vásárolnám, max 80.000 Ft értékben.

  • jogle

    csendes tag

    Szép napos időt mindenkinek!

    Olyan kérdésem lenne, hogy a Lenovo S860-al kapcsolatban milyen tapasztalatotok van? Kényelmesnek tűnik a 4000 mAh aksi. Nagyon nem értek hozzá, de azért a számok alapján nem tűnik rossznak sem. Jobb lenne, ha aktív Dual Sim-es lenne, de hát ez van. Egy dolgot viszont nem tudok vele kapcsolatban, ha például az 1-es sim-en keresztül megy a mobilinternet és valaki keresi a 2-es sim-et akkor az jelez vagy ilyenkor is foglaltat jelez a 2-es sim-en. Azt hallottam, hogy van olyan telefon, mely képes fogadni ilyen esetben a hívást és nekem az ilyen fajta kellene. (Az aktív dual az túl drága, vagy ROM-al kéne bíbelődni amit ha lehet inkább elkerülnék)

    Előre is köszönöm az információt.

Új hozzászólás Aktív témák