Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peaceliker

    őstag

    válasz lexter00 #22128 üzenetére

    A mindennapi használatról majd a minden napok után tudok nyilatkozni :D
    Még csak ma nyúzom, ma nem volt gáz (bár ma bő gatyában vtam, de amúgy sem horgok túl passzos cucoket :) )...de ahányszor leraktam az asztalra, vagy elővettem röhögnöm kellett, akkora! :DDD
    Én is sokat gondolkodtam, hogy 5" ol kéne vagy 5,3, sőt, először 4,5 ösön gondolkodtam és azon, hogy marad az eddigi felállás, hogy net osztás telóval (mondjuk ez sosem vt stabil) és táblát nyomogatom...aztán rájöttem, hogy én amúgy is 3-4 naponta telefonálok csak, akkor sem sokat, múlt hónapban is szla zárás előtt volt még 100 perc a 133 ból, amit lebeszélhettem...ezzel szemben olyan a melóm, hogy sok holt időm van (aztán van, hogy egy perc sincs :D, de az más téma) és akkor netezek, játszom stb...és erre meg baromság 2 eszközt cipelni, főleg, úgy, hogy a teló egész nap töltőn volt, hogy bírja a net osztogatást...így jutottam arra, hogy telómon kívül (ami az őrületbe kergetett olyan lassú vt, azért váltottam) táblát is eladtam és így csak pár ezressel kellett kipótolni a pénzt ehhez a szörnyeteghez :)

    továbbra is várom a segítséget root, cwm, mittudom én mi ügyben, azt sem tudom merre kéne kezdenem :)
    amúgy se factory mód se cwm nincs rajta, se vol+ se vol- +bekapccsal nem indul el...

    jah és még telóhoz: antutu is asszem 12MP s fényképezőt ír, de 8mp-s képet csinál...

    [ Szerkesztve ]

    "Oh my Goa'uld!"

Új hozzászólás Aktív témák