- One mobilszolgáltatások
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Egyszerre legnagyobb és legkisebb is a Garmin Venu X1
- Fotók, videók mobillal
- Ugyanakkora telepet kap a Redmi csúcstelefon, mint a csúcstábla
- iPhone topik
- Íme az új Android Auto!
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Xiaomi Watch 2 Pro - oké, Google, itt vagyunk mi is
- Nem lett arányos a fogyókúra
Aktív témák
-
Istwan
tag
Köszönöm!
Pontosan erre gondoltam a két lehetöség közzül: Ha a meglévö mappába amit létrehozunk a föképernyön nem lehet beletenni képeket, akkor az sd-n lévö mappákbol kell ikonokat késziteni ahogy te irtad legelösször is. Csak nekem lassúak a reflexeim. Szal sikerült! A föképernyön vannak a különbözö témáju mappák.
Egyetlen egy pici szépséghibája van, hogy mikor bezárom a mapát, nem AZ oldalra tér vissza, hanem az sd -re Mert ugye Astroval nyitottuk meg. Ö meg rendesen teszi a dolgát. De már ennek is örülök. Hiába...Winmobilrol áltam rá Androidra.
De a gyorsasága kárpotól minden kis nehézséget és sok beállitást. -
Istwan
tag
Az SD kártyán lévö mappákat (amikben pl. képek vannak), szeretném kirakni a 7 föképernyö valamelyikére. Igy, oda scrolloznék az adott oldalra, rátapiznék a megfelelö mappára, amikben csak a kivállasztott képek lennének, a cime elárulná, megynyilna, és sorban látnám a képeket...ezután már csak rányomnék valamelyik képre és nézegetem. Ez lenne az eredeti szerintem a legegyértelmübb, ésszerübb képnézegetés lehetöség. (Üzenem az android készitöinek)
De ha te azt mondod hogy csak ugy lehet kitenni a mappákat a föképernyöre hogy parancsikont csinálunk belöle, és azután lehet küldeni valamelyik oldalra és ugyan ugy megnyitva azt, mint egy normál mappát, hozzájutva a képekhez, akkor feltétel nélkül követem az utasitásaidat.
Ott akadtam el hogy az Astro-ban az sd kártyán lévö képek mappát megtaláltam, de parancsikont, vagy parancsikonná még nem tudtam átváltoztatni.
Mert ha lehetne parancsikont csinálni a mappából, akkor azt, egyböl lehetne a föképernyöre kirakni mert ugye parancsikont kilehet rakni....?
Bocs hogy húzom mint a rétest de nekem fülberágósan kell magyarázni. -
Istwan
tag
A mappákban parancsikonokkal, programokkal nem sokat érek ugyanis azokat pont a today felületekre rakom ki hogy könnyebben elérhetök legyenek. Föleg igy hogy mostmár 7 db. van belöle, böven elférnek. De pl. a képeket értelemszerü lenne mappákba rakni és nem az album alkalmazást megnyitva, ömlesztve nézegetne azokat.
Astro fent van...azzal probáltam valahogy vagy az sd felületéröl kivarázsolni a képek mappát a today-ra, (ezt nem tom másképp hivni), Vagy a today-ra létrehozott üress mappába bele büvészkedni a képeket vagy talán a képek mappát.
Hogy nem lehetséges ez az alap dolog, ugyan olyan érthetetlen mint anno a HTC cube-ba beletenni mappákat.
Akkor megint csak a Htc developeres fiukban lesz az utolsó remény. -
-
T0rnad0
addikt
Majd megnézem azt is, eddig az Agile jött be legjobban
Ma reggeli idevágó cikk : Ingyenes androidos játékok #2
-
MartOOn
addikt
a nyú fut... handcent sms new. ha már megnyílt akkor nincs baj csak lassan indul. illetve még egy bajom van vele... ha a handcent az alapértelmezett akkor ki tudom kapcsolni az alap sms-kezelő notificacióját?
oksa kikapcsoltam status baron a notit... hehe de akkor is rohadt lassúúúúúú!!!!!
Aktív témák
Hirdetés
- Kerékpárosok, bringások ide!
- One mobilszolgáltatások
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Okos Otthon / Smart Home
- Autós topik
- Revolut
- Egyre csak fejlődik az AI, emberek tízezreit rúgja majd ki a BT
- Egyszerre legnagyobb és legkisebb is a Garmin Venu X1
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X3D 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! Gigabyte B450M R7 2700X 16GB DDR4 512GB SSD RX VEGA64 8GB CM 690 III FSP 600W
- Csere-Beszámítás! AMD Ryzen 7 7800X3D Processzor!
- iKing.Hu - Apple iPhone 13 Pro Max - Graphite - Használt, újszerű
- Realme 8i 64GB / Normál állapotban / 12 hónap jótállással
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest