Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    Sziasztok!

    Melyik legjobb, leghasználhatóbb, offline működő, a marketről ingyenes letölthető navigációs szoftver; illetve egyáltalán létezik-e ilyen?
    Ha a marketen nincs ilyen progi, létezik-e külső gyártó, akinek a honlapjáról beszerezhető ingyenesen (legálisan) offline autós navigációs program?
    Nem ragaszkodok komplett EU-s navihoz, megelégednék egy csak hazai változattal is :K

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz jonnyjoker01 #30724 üzenetére

    Köszönöm!

    Magyar nyelvű hang utasítás is van benne?

    bigrock

    Neked is köszönöm a tippet!
    Hozzád is ugyanaz a kérdésem; magyar nyelven beszél-e?

    A Sygic és a Be On Road közül melyik a jobb?

    [ Szerkesztve ]

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    Bocsi az új hsz-ért, de lejárt a szerkesztési időlimitem.
    Ránéztem mindkét progira, de mindegyiknél azt olvastam, hogy csak 7 napig használható, utána agyártó honlapjáról lehet megvásárolni a térképet, ami 15-25.-€ között mozog. Kvázi nem ingyenes...
    Tényleges ingyenes program nincs?

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    Sziasztok!

    Vettem a páromnak a karácsonyra egy ZTE Blade Q telefont, de nem boldogulok vele.
    Ebben a telefonban 4 GB háttértár van, amiből 2,27GB a ténylegesen használható szabad tárhely.
    Csakhogy, ez a tárhely ketté van partícionálva. Az egyik partíció egy 0,96GB nagyságú, Belső Tárhely elnevezés, a másik pedig egy 1,31GB nagyságú, Telefon-Memória elnevezésű partíció.
    Ezek mellé betettem egy SD kártyát, első körben egy 4GB memóriakártya volt a régi telefonból, amit tökéletesen olvasott, majd mivel erre nem sikerült átmásolni egyetlen alkalmazást sem, tettem bele egy másik, 16GB tárhelyű kartát, amit a telefonnal formáztam. Ebből a telefon 14,64GB helyet lát és jelez, de erre sem hajlandó írni semmit. A letöltött alkalmazások 90%-a alapból a "Belső Tárhely" nevű partícióra települ, ahonnan átmozgatható a "Telefon-Memória" részbe, de a külső SD kártyára nem.
    A telefon tárhely menüjében, az "alapértelmezett írás-lemez" menüpontban, az SD kártya van kijelölve elsődleges mentési helynek. A készüléken 4.2.2 Droid fut, tehát nem KitKat...

    Hol, hogy tudom áthelyezni az alkalmazásokat az SD kártyára ennél a telefonnál?
    Esetleg a készülék SD kártya kezelése lenne hibás?
    Root megoldás nem érdekel, ha alapból nem lehet semmit az SD kártyára írni, akkor küldöm vissza a boltba; online lett rendelve a BestByte-ból; talán nem kötözködnek egy 15 napon belüli elállással kapcsolatban (bár a legjobb az lenne, ha normális működésre lehetne bírni a telefont) :U
    Ami miatt ezt a készüléket vettem és nem egy 4.4-es telefont, az a 4.2.2 Droid, ahol elméletileg még nincs korlátozva az SD kártya használata.
    Tudom, hogy elméletileg léteznek olyan appok, amik nem települnek külső SD-re, de azt esetemben olyan appokról van szó, ami a párom előző, 2.3-sd Androidot használó telefonján gond nélkül települtek SD-re, és az alkalmazás leírásában szerepel az SD kártya használata...
    Mit csináljak ezzel a készülékkel; hogy lehet használatra bírni az SD kártyát?
    Vagy tényleg marad a 15 napos elállási jog gyakorlása?

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    Sziasztok!

    Most váltottam vissza Win-ről Androidra, és van pár program, amit nem találok a google-ön:
    1: A Win-es naptár program Droid megfelelőjét, ami kiírja a Facebookos ismerősök születésnapjait, és a záróképernyőn is megjeleníti ezeket az infókat
    2: Bérkalkulátor (egonsoft) : egyszerű, és könnyen használható
    3: My Car: költségkimutató program, ami diagrammon jeleníti meg az autóhasználat költségeit, és a fogyasztási adatokat (kiadó: Kineapps)
    Hirtelen ennyi, ami baromira hiányzik :(((
    Létezik ezeknek Droidos változata?
    Más:
    Régebben, amikor ingyenes volt az Igo 10 szülinapp, csak azért, hogy meglegyen a jogosultságom, letöltöttem édesanyám készülékére. Most, hogy Andoridos telefont vettem ismét, a régi letöltéseim között meg is találtam a progit, de nem engedi telepíteni, mondván nem kompatibilis az eszközömmel...
    Miért reklamálhat? A telefonom egy Alcatel Pixi4 (6) 8050D...
    Ha ez nem fog működni, melyik a legjobb, legpontosabb, ingyenes offline navi Droidra?

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    Sziasztok!

    A páromnak most vetünk egy új telefont (HomTom HT16, Android 6.0), és feltettem neki a Chrome böngészőt, amit én nagyon szeretek.
    Miután telepítettem, jött a döbbenet, hogy mennyire amatőr és kezdetlegesnek tűnik az én telefonom futó, szintén ugyanazon verziójú, Chrome 4.3 (56-os verziószámú) böngészőhöz képest.
    Mi ennek az eltérésnek az oka?
    Miért néz ki kezdetlegesnek ugyanaz a böngésző egy Android 6.0-án, egy Android 5.1-en futóhoz képest?
    A legfőbb különbségek a beállítási menüben vannak, jóval kevésbé testeszabható a 6.0-án futó az 5.1-es verzióhoz képest, hiányzik a Home gomb, és tele van a 6.0-ás neked ajánljuk + hírcsatorna hirdetésekkel a kereső sáv alatt, ami rettentően zavaró; és ennek a kikapcsolását sem találtam sehol.
    Találkozott már más ilyen bosszantó különbségekkel ezzel a böngészővel kapcsolatban?
    Most egy Operát raktam fel a páromnak helyette (nem a minit), az sokkal jobban tetszett, sokkal használhatóbbnak tűnt elsőre, mint a Chrome, a 6.0-ás Droidon :W

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák