Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kicsi kecske

    tag

    Sziasztok!

    Elsőre túl sok az info a visszaolvasott 10 oldal után ezért úgy döntöttem felteszem a kérdésem és max ignoráltok :)

    Szóval csajomnak vennék egy tabletet, mert már elég régóta sír a szája érte, meg én mindig lefoglalom a PC-t mert ugye azon dolgozok.. :)

    Szóval a felhasználás jellege, netezés, filmnézés (ha lehet külső hddről vagy pendriveról), néha 1-2 gagyibb játék, de azért néha szokott NFSezni is.. :)

    MAX 85k-m lenne rá, de nem szeretnék túlságosan elszállni.. ár érték arányban a legjobbat szeretném megvenni, ami akár 1-2 év múlva is jó és nem kell félévente újrahúzni, mert a sok letöltött játéktól, szemetelős dologtól akad..

    Ami elvárás, hogy 10"os legyen, Wifis, és legalább 720p felbontású 200+ppi de minél több annál boldogabb leszek... 3G és mobil rész nem kell bele, mert ami van 3G simünk az a telókba vannak szóval nem tudnánk kihasználni, és nem akarok azért egy mobilnetet is fizetni mellé és ha lehet legyen bővíthető memóriás.

    Úgy gondolom, hogy a 2G ram most már szinte alapfeltétel egy komolyabb gépnél, de cáfoljatok rám :)

    Légyszi ajánljatok nekem típusokat ár érték arányban, hogy kicsit megkönnyítsétek nekem a választást!

    Előre is köszönöm mindenkinek!

    Üdv,
    Kardi

    [ Szerkesztve ]

    “Mindig is néptáncos akartam lenni, de rá kellett jöjjek, hogy olyan nép nincs, ahogyan én táncolok!”

  • kicsi kecske

    tag

    válasz tjb007 #51192 üzenetére

    Hmm, akkor nem egyszerű a döntés :)

    Nem feltétlen ragaszkodom a 2GB RAMhoz, csak gondoltam azzal nem nagyon fordulhat elő az ilyen általános akadás, mint pl az 1GBosoknál.

    Ami nem 4:3as az 16:9es? Mert pl arukeresőnél kb a felbontások 80%-a ami nem 4:3 az nem 16:9 hanem 16:10 nek felel meg..
    A 4:3as felbontás azért nem ajánlott játékra, mert torzít a képen és csúnya lesz rajta a játék+romlik az élmény?

    Nézegettem most a TABPRO 10.1et ami ugye 130nál kezdődik, de találtam egy szinte újat 100 alatt, aminek a ppi-je 300, 2G, 2560 x 1600, bővíthető stb.. ha inkább rádobok egy kis pénzt és átlépem a keretet, akkor szted mennyire éri meg a TABPRO 10.1et választani?

    Tudom, hogy andorid forum, de mi a helyzet a win 8.1es gépekkel, ott jobb a választék ilyen téren?

    “Mindig is néptáncos akartam lenni, de rá kellett jöjjek, hogy olyan nép nincs, ahogyan én táncolok!”

  • kicsi kecske

    tag

    válasz tjb007 #51197 üzenetére

    Hmm, akkor te is a drágább de jobb választás felé "hajlítasz" :D

    Köszönöm a segítséget, akkor próbálok egy jó TABPRO 10.1 et elcsípni!

    Üdv,
    Kardi

    “Mindig is néptáncos akartam lenni, de rá kellett jöjjek, hogy olyan nép nincs, ahogyan én táncolok!”

Új hozzászólás Aktív témák