- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Yettel topik
- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
- Motorola ThinkPhone - gondold végig kétszer!
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
Hirdetés
(használd a CYBSEC25PH kuponkódot további 20 ezer ft kedvezményért!)
-
Mobilarena
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. szeptember
Új hozzászólás Aktív témák
-
Krajczi
tag
Most jutottam el oda, hogy vegyek egy új, de kicsi tabletet és ezért a Samsung Galaxy Tab A9 X110-re esett a választásom.
Viszont látok X115N altípust is.
Mi a különbség? Csak a több GB (4/64 helyett 6-8/128)?
Megéri a plusz 10-20e Ft-ot?
Én csak netezek rajta, semmi játék vagy sorozat.
Köszönöm. -
Gawamatsu
senior tag
Amit ajánlottatok és rendeltem amazon.de-ről Alldocube iPlay 50 Mini Pro NFE tegnap megjött.
Ügyes kis szerkezet. Rendeltem rá tokot, fóliát is.
A fólia sajnos szar kínai, a széleken nem cuppan rá. A tok fasza gumírozott, a csücskökön pufibb. Sajna ipad szerű kijelzőre is hajló tok nem volt, ami támasztékként is működne, de hátha szembe jön majd egy.Android 13-mal jött, az utolsó security update 2023. november 5-i.
Van rá egy másik frissítés is, kb bios szerű FW, iPlay50_mini_Pro_V2.0_20240222, kb 20-30 perc mire felment, miközben 21MB.A YouTube app lejátszás elsőre nem ment 720p fölé , de valami meggyógyította, pedig restart sem volt. App beállításnál Quality-re vot állítva, de akor sem. Böngészőben ment.
Plex simán megy rajta (arra lett véve).
A hangszórója (egy van) jobb alul található, ha jobb kézzel fogod akor egész jó, mert a tenyered feléd irányítja a hangot. Youtube-hoz elég, különben BT fülessel megy (van dedikált jack csati is, nem kell USB-C átalakítózni).
Ahogy írták máshol is, nincs automatikus fényerőszabályozás és a fentről legördülő menüben sincs benne, beállításba kell mászkálni.
A töltést találom lassúnak. Elvileg 18W PD-t tud, az akku 5000mAh-s, azt így pikk-pakk bele kellene tolnia, főleg, hogy 65/90W USB-C töltőn csücsül.
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- 2025.10.02 - Frissített lista - Lenovo LOQ / LEGION Pro , Yoga Pro (RTX 4060 / 4070 / 4080 / 4090)
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H610M i5 13400F 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB ZALMAN S2 TG Seasonic 650W
- BESZÁMÍTÁS! ASUS PRIME H510M i5 10400F 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 XT OC 8GB CHIEFTEC Libra 600W
- Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128GB // Számla+Garancia //
- Google Pixel 10 Pro 5G Porcelain AI-fotó varázs, Super Actua 120 Hz 128 GB
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest