Hirdetés
- Kuo: Az Apple lenyelheti a dráguló memóriaárakat az iPhone 18-nál
- 13 év után is kap még frissítést az iPhone 5s! Itt az iOS 12.5.8
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- One mobilszolgáltatások
- OnePlus 15 - van plusz energia
- Ezek a OnePlus 12 és 12R európai árai
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Apple Watch
- Telekom mobilszolgáltatások
- Milyen okostelefont vegyek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Abu85
HÁZIGAZDA
És ha eltolod a frame számítását a smoothinggal, akkor még nagyobb, még jobban ingadozó lagot kapsz. A frame time ettől nem változik. Ezért van az AMD ellene, mert a profi versenyzők a lag csökkentésére koncentrálnak. Ez nem hiba, hanem döntés. Szerinted az SLI-s topikokban miért tweakelik a GeForce drivert a pre-render frame szempontjából? Hát persze, nagy az input lag. A CF-hez ilyen korrekció nincs, mert az úgy van kalibrálva, hogy minimális legyen a lag.
Egyébként az AMD és az NV számtalan dolgot másképp csinál. Például a képminőség. Az NV a shimmering jelenség visszafogása érdekében csökkenti a textúraszűrés minőségét, és így megbuknak az MS tesztjein. Az AMD az MS tesztjeinek akar megfelelni, de kapták az ütéseket, hogy bezzeg az NV másképp csinálja, mert a shimmering fontosabb. Addig erőszakolták ezt a témát a tesztelők, hogy az AMD berakott egy alternatív módot a driverbe, hogy az NV-hez hasonló szűrési minőség mellett is lehessen tesztelni a Radeonokat. Ez a texture filtering quality opció performance beállítása. De az alapértelmezett quality mód az maradt az MS tesztjeinek megfelelő megoldás. Érdekes, hogy a tesztelők kikövetelték ezt a változtatást az AMD-től, de most, hogy ott van a driverben nem tesztelnek vele.
Ez is ugyanúgy fog járni, mint a textúraszűrés. Amint ott lesz a driverben az egész el lesz felejtve. A FRAPS értelmét az NV prezentációja leépítette, míg az FCAT-ra nem lesz sok médiának pénze, egyszerűen négy SSD-t RAID-ben befogni szimplán nem éri meg, amikor mindkét AFR megoldás ugyanúgy fog működni, pontosabban az AMD driverében kiválasztható lesz ugyanaz a működés.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- Kuo: Az Apple lenyelheti a dráguló memóriaárakat az iPhone 18-nál
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- EAFC 26
- Filmvilág
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Sok hűhó négyszázért: AMD Ryzen 7 9850X3D
- 13 év után is kap még frissítést az iPhone 5s! Itt az iOS 12.5.8
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Automata kávégépek
- Tőzsde és gazdaság
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- HP EliteBook 840 G9 i7-1265U 16GB 512GB 14" FHD+ 1 év teljeskörű garancia
- SteelSeries Apex Gaming billentyűzet, német, RGB
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 128GB Gold-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4444
- Xiaomi Redmi 14C / 4/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs


