- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy Watch8 - Classic - Ultra 2025
- Android szakmai topik
- Mától Huawei okosórákkal is lehet érintésmentesen fizetni
- Google Pixel topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- iPhone topik
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
Új hozzászólás Aktív témák
-
A kérdésed ebben a formában értelmetlen. Nincs Nv-s RT..de ha ezt tolja AMD, akkor sajnos lesz.
Nvidia teljesen szabványos Microsoft Dx 12 és most már teljesen szabványos Vulkan RT-t használ, amit minden kártyát futtathatsz ami RT támogatott és Dx 12 képes. ezért tudták egyáltalán tesztelni az RDNA 2-t RT ben. Nem gondolom hanem tudom.
A megjelent RT címek közül két játék képvisel kivételt, a Quake 2 amire Amd már normál driveres támogatást sem ad érthető okokból és a Wolf. Youngblood ami pedig vulkan alapú RT. A játék megjelenésekor még Vulkan szabványos RT nem létezett, pár hete jelent meg amire ma AMD be is jelentett egy kerülő utat. Tehát jelenleg van szabványos Dx 12 1.1 és szabványos Vukan. Erre AMD mindkettőre saját kerülő megoldást hoz.
Ez azt jelenti hogy Nvidia lehet fogja magát és akkor ő is kiszáll a szabványos dolgok mögül és mindkét gyártónak lesznek játékai amik majd futnak hol az egyik hol a másik kártyán RT vel. Ez rohadtul nem jó senkinek.
Ez pontosan a G-sync -Adaptive sync esete fordítva.
A G-sync jobb, gyorsabb csak éppen korlátozottan volt elérhető jó drágán és rögzítette a használható kártyák monitorok körét. Sokkal jobb most mindenkinek szerintem.
Ugyan ez van az RT vel, csak itt most egyedi megoldást az AMD tol.
megoldás az lenne hogy szabványosítják, de nekik az nem érdekük egyelőre a konzolok és a kisebb Vram mennyiség miatt az Nv kártyákon.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- Meggyi001: Áram nélkül....méltóság nélkül.....
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Xbox Series X|S
- Fujifilm X
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Starlink
- Kötelező frissítésnek számít a Microsoft legújabb csomagja a Windows 11-hez
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Nintendo Switch V2 32GB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG STRIX B550 R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 8GB CM MasterBox MB511 RGB 650W
- Apple iPhone 13 /128GB /Kártyafüggetlen / 12 Hó Garancia / akku: 85%
- 27% - ASUS VA27EHF IPS Monitor! 1920x1080 / 100Hz / 1ms / FreeSync
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A16, Samsung Galaxy A26, Samsung Galaxy A36, Samsung Galaxy A56
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

