- Samsung Galaxy Watch8 - Classic - Ultra 2025
- Olcsón ad sokat, de a minősége... Kukirin G2 Ultra teszt
- Telekom mobilszolgáltatások
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Google Pixel topik
- MWC 2026: Bajnoki címre pályázik a Xiaomi Watch 5
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- iPhone topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
HSM
félisten
Nem lehet, hogy éppen azért nem volt Nv kártyám mostanában, mert valamiért nem tetszettek?
Ehhez pedig éppen elég információ állt rendelkezésre. Hiába tetszett pl. a GTX580, hiába tetszett a GTX780, az árazásuk egy vicc volt. 
No, meg az Nv sokszor "trükkös", vásárlókat adott esetben magasról letojó üzletpolitikája sem volt éppen pozitív számomra.(#3979) TTomax: Kérdeztem a topikban, mik az ajánlott driverek, nem láttam értelmét utána újra kérdezni [link].
Egyáltalán nem örültem neki, hogy alul kellett feszelni a 4890-et, és 850 helyett csak 775-ön tudtam használni, de kellett, ha nem akartam hajszárító effektust. Nem véletlenül sajnáltam, hogy el kellett adjam a GTX260-at. Sokkal halkabb is volt. Ugyanakkor ténylegesen némileg szebb volt a 4890 képe. Amúgy mielőtt eladtam a 260-ast, végigteszteltem az akkori játékaimban a 4890-et is, nem akartam megint ráfázni, szóval ha a hátrányai ellenére (lassabb is volt picivel és hangosabb cserébe drágább) mégis azt tartottam meg, annak nyilván jó oka kellett legyen.(#3981) Malibutomi:

(#3982) h1mpi: Igen, ez volt az egyik oka, hogy 5850-re váltottam, ugyanis egyáltalán nem volt jó móka még akkoriban az akkori eszközökkel, csak kellett. Még mindig jobb volt így, hogy tudta a kártyával játszani, ahogy szerettem. Az 5850-en viszont végre nem kellett semmit piszkálni sem, szuperül be volt lőve gyárilag.
A Metro2033-hoz még alapfeszes tuningot is bírt, 725/1000Mhz helyett 850/1150-et. 
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- Samsung Galaxy Watch8 - Classic - Ultra 2025
- Olcsón ad sokat, de a minősége... Kukirin G2 Ultra teszt
- Windows 11: miért nem vált mindenki?
- Teljes verziós játékok letöltése ingyen
- Házimozi belépő szinten
- Arch Linux
- PlayStation 5
- Tenisz topic
- Egérpad topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- További aktív témák...
- Samsung 870 QVO 8TB Sata 2.5 SSD
- HP EliteDesk 800 G2 SFF, i3-6100,8GB DDR4,256GB SSD, DVD, WIN11
- 27% - Acer CBA272H VA Monitor! 1920 1080 / 100Hz / 4ms / FreeSync
- Azonnali készpénzes Sony Playstation 5 lemezes és digitális felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- NVME, M2 NGFF, 2,5" SATA SSD-k vegyes OEM márkák és prémium típusok, sok újszerű. 128GB-1TB
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Ehhez pedig éppen elég információ állt rendelkezésre. Hiába tetszett pl. a GTX580, hiába tetszett a GTX780, az árazásuk egy vicc volt. 

A Metro2033-hoz még alapfeszes tuningot is bírt, 725/1000Mhz helyett 850/1150-et. 

