- Mobil flották
- Redmi Note 12 Pro - nem tolták túl
- Nem maradhat AI nélkül a strapaszekció sem
- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy S21 és S21+ - húszra akartak lapot húzni
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Samsung Galaxy S24 FE - később
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- MediaTek lapka köré épülne a Galaxy S25 FE?
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
-
Mobilarena
Új hozzászólás Aktív témák
-
kopi72
aktív tag
válasz
Naturalist #24739 üzenetére
Koszonom mindenkinek a segitseget, penteken melo utan megprobalom beallitani.
-
tudi13
aktív tag
válasz
Naturalist #21122 üzenetére
Közben már a Youtube felvilágosított róla, de köszönöm az információt!
-
SECTORnooB
addikt
válasz
Naturalist #20681 üzenetére
Gyorsan tellik az idő, ha van konkurencia, én anno 75 ezerért vettem a 4690K-t aztán olyan volt az FX-hez képest mint egy űrhajó.
-
turistakolbi
aktív tag
válasz
Naturalist #17355 üzenetére
Nem akarok semmi kárt tenni, a lapban vagy bármiben. : / nem fogom szétsütni tuti ?
-
Ragnar_
addikt
válasz
Naturalist #16522 üzenetére
A Ryzen 'hibája' az, hogy valójában nem támogatja a 3GHzes modulokat. Gyakorlatilag lehet, hogy ez sem a Ryzen hibája, hiszen szabványról van szó, és inkább örülni kellene, ha egy RAM megy 3GHz-en, mint elégedetlenkedni, ha nem, de az tényleg agyrém egy kicsit, hogy 'kutatómunkát' kell végezni, hogy milyen ramot vegyen az ember egy adott alaplaphoz az adott boltban... (tehát nem az van, hogy egy 3GHzes ram megy 3.2-n is, de kicsivel drágább, hanem az van, hogy az adott ram nem megy 3.2-n csak 2.6-on.. és ez szerintem pont nem mindegy a szörszálhasogató felfogású vevőknek mint amilyen én is vagyok
)
-
Ragnar_
addikt
válasz
Naturalist #16520 üzenetére
Hát azért nem olyan egyszerű az a QVL lista, tegnap csak úgy random rákerestem egy lap QVL listájában szereplő ramokra, és nem mondanám, hogy a legtöbb random QVL 3GHz ramot biztosan lehet kapni az adott shopban.., ráadásul, ha volt is, az kb. 60k+ nál kezdődött. Ha 3000-en szeretnék járatni egy 3000/3200MHz-es ramot, akkor miért kell +10k-t kifizetnem az átlag 50k helyett ? Mondjuk ez csak egy gyors próba volt, de tény, hogy lehet mellényúlni a Ram-al, ráadásul a Ryzennél az arra érzékeny programoknál jelentősebb teljesítménytöbblet lehet magasabb ram frekvencián.. Nem értem egyébként ezt a RAM mizériát, Anno DDR3-nál gyakorlatilag bármilyen noname ment a névleges frekvenciáján, sőt többnyire inkább afelett, nemhogy el sem indul a névleges frekvenciáján... (Mit szólna a gyártó, ha bemennék a boltba és azt mondanám, hogy nem fizetek 50-et a 3GHz-es ramért mert Ryzenhez klesz és nem megy majd csak 2400-on, de 40k ért lehet, hogy kell.
)
-
hipsteR
csendes tag
válasz
Naturalist #15525 üzenetére
Miutan 45 fele formacioban vegigprobaltam minden ramot (koztuk minden egyes csere kozott shortolni a clr_cmos-t) megtalaltam en is ezt a postot, most a harmadik modszerrel probalkozok egyelore sikertelenul.. elallas lesz ennek a vege
-
dime27
őstag
válasz
Naturalist #11492 üzenetére
Aida lópikulát se ér...nyomass egy IBT very high-on de előtte készíts oda egy poroltót magad mellé!
-
#16939776
törölt tag
válasz
Naturalist #10780 üzenetére
Ha csak az FPS-t és a VGA kihasználtságát nézed számokban akkor igaz.
De ha számít a kép, effektek, mozgás folytonossága, játék reakcióideje, akkor már ezt a címet sem adnám neki. -
lemusz
addikt
válasz
Naturalist #10780 üzenetére
+ Ha már streameli is az ember a játékát, akkor nem is olyan jó az az i7...
szerk.: jah igen, ugyan ezt a vidit láttam tegnap.
-
Torry
addikt
válasz
Naturalist #10777 üzenetére
Kezdek megnyugodni, hogy havert 1700-re beszéltem rá 7700k helyett.
Ma rakjuk össze, majd jelentkezem ez eredményekkel. -
válasz
Naturalist #9188 üzenetére
-
ovics
aktív tag
válasz
Naturalist #7320 üzenetére
az lehet, csak én egybe akarom megvenni onnan a gépet
-
Molyzsa
aktív tag
válasz
Naturalist #7202 üzenetére
Az árukereső nem minden esetben frissül. Vannak olyan boltok, ahol eleve nincs is raktáron, vagy már rég más az ár.
Most az 1600X van elfogadhatóbb áron: [link]
De holnap már lehet más lesz az ár, szinte pár óránként változik. -
360xbox360
tag
válasz
Naturalist #7061 üzenetére
Olvastam rola. De ennyire megeri ez a bitcoin banyaszat? Lattam multkor valaki 6-8dbot akart bekotni. Ha azon mulik veszek otthonra enis aztan ulok es nezem ahogy porog a bankszamlam vagy ez nem igy mukodik?
-
FeRkE
őstag
válasz
Naturalist #6302 üzenetére
En nemreg raktam fel friss windowst az uj gepre, es a chipset driver telepitese utan ez volt a default power plan a windowsban.
-
salaud
aktív tag
válasz
Naturalist #6300 üzenetére
Friss AMD chipset driver alapból felrakja.
-
#45997568
törölt tag
válasz
Naturalist #6198 üzenetére
Szep, grat hozza
-
apa111
aktív tag
válasz
Naturalist #5673 üzenetére
Igen én is sokszor kifejtettem már ,hogy 1600 best buy de mire összerakod a gépet és akkor még a memória is ott van ha csak nincs már belöle és szerintem 2x8 giga legalább , akkor kisebb proci mellett marad az a + mehet a ramba.Ha meg van pénz akkor eggyértelmüen nincs lélektani határ.Igy én még nem mentem bele magokra lebontva hogy mibe kerül .Teszteket szoktam nézni aztán döntök van agy határ most ugye a kicsi gyerekemnél amit készülök neki venni ,hát neki meg alap+játék nincs semmi komoly megterhelés ,nála ezért van képpben az 1500x de az is lehet marad az 1400 neki.Elöbb vigyék a gépét nem mintha nem felelne meg neki de most még garrissan jó áron eltudom adni .Hát én igy szoktam ezeket a dolgókat felújitani
-
Televan74
nagyúr
válasz
Naturalist #5673 üzenetére
Mondjuk ha a 1600X menne 4,5Ghz+ akkor megérné a plusz árat.De hogy most tud +200-300Mhz -el többet így nekem sem érte meg.inkább maradtam a 1600 -nál. 3.8-3.9Ghz -t az is megy,az eddig látottak alapján.
Új hozzászólás Aktív témák
- Politika
- Androidos fejegységek
- WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=-
- Ollós klaviatúrával és az eddigi legkisebb Basilisk egérrel jelentkezett a Razer
- Nintendo Switch
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Drón topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Autós topik
- További aktív témák...
- Intel Core i9-9900K 8-Core 3.6GHz LGA1151 (16M Cache, up to 5.00 GHz) Processzor!
- Intel Xeon Processzor E5-2680 v4
- Intel Core i7-6700K 4-Core 4GHz LGA1151 (8M Cache, up to 4.20 GHz) Processzor
- AMD I Phenom I Athlon I A10 I FX I Ryzen I FM2 - AM4-ig 2.000ft-tól
- Intel Core i9 14900KF processzor eladó instabil állapotban OLVASD EL!!!
- Medion Erazer Beast X40-hez vízhűtés (MD 60961) (ELKELT)
- Akciós Windows 10 pro + Office 2019 professional plus csomag AZONNALI SZÁLLÍTÁS
- Azonnali készpénzes Microsoft XBOX Series S és Series X felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- Samsung Galaxy S23 Ultra 256GB,Újszerű,Dobozával,12 honap garanciával
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest