Hirdetés
- Mobil flották
- MIUI / HyperOS topik
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Nemzetközi vizekre evezett a Realme GT 7 és GT 7T
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Samsung Galaxy Watch8 - Classic - Ultra 2025
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
-
Mobilarena
Amazon topic
Új hozzászólás Aktív témák
-
A_ScHuLcZ
addikt
válasz
A_ScHuLcZ
#11285
üzenetére
Sikerült megoldani. Ha esetleg más is belefutna ebbe a problémába, akkor röviden leírom, hogy mi volt a megoldás.
Bejelentkezésnél a felhasználónév és jelszó beírása utána kiírja, hogy elküldte a kódot a korábban megadott telefonszámra. Alatta volt olyan lehetőség, hogy Try in different ways. Természetesen ezzel már rögtön az elején próbálkoztam, de mint kiderült, nem mindegy, hogy hol próbálok bejelentkezni.
- Asztali PC-n nem működött, átdobott a login screen-re
- Mobilon böngészőből nem működött, szintén átdobott a login screen-re
- Mobilon Amazon alkalmazásban ugyanazt az oldalt megnyitva működött, ott nem loginoltatni akart, hanem bekérte az egyik regisztrált bankkártyámhoz tartozó CCV kódot, és az alapján beazonosított, majd törölte a régi mobilszámot. -
A_ScHuLcZ
addikt
Sziasztok,
Járt már valaki úgy, hogy nem tudott belépni a fiókjába, és elhajtották az ügyfélszolgálaton?
Szitu a következő: ismerem a login nevemet és a jelszót, ismerem a regisztrált e-mail címet, ahhoz hozzá is férek. Ismerem a 2FA-hoz megadott telefonszámot is, azonban ez a szám hónapokkal ezelőtt ki lett kapcsolva, sem hozzám, sem más előfizetőhöz nincs hozzárendelve, tehát a kiküldött kódok elvesznek a dev0-ban.
A Customer Service oldalon elérhető Help with signing in résszel sem vagyok előrébb:

Túrtam az Amazon fórumot, ott hasonló esetre a ticket nyitást javasolták, de a nyitáshoz be kellene jelentkezni. Találtam egyéb módot a jegy nyitásra, leírtam a problémát, ott pedig elhajtottak azzal, hogy nem adhatnak ki információt meglévő felhasználói fiókról. Bónusz: a tőlük kapott levélre sem tudok reagálni, elutasítja a mail szerver, csak a benne elküldött Amazonos linken keresztül tudnék válaszolni, amihez 0. lépésben szintén be kell jelentkezni..
)Bónusz 2: itt lenne lehetőség a recover-re pont ilyen esetekre, de itt is azzal kezdi, hogy a folytatáshoz jelentkezzek be.
Kérdés: hogy a fészkes fenében tudom ebben az esetben visszaszerezni a hozzáférést a fiókomhoz? Tudom, hogy hasznos a többfaktoros auth, és támogatom a használatát, de most nagyon megkeseríti az életemet, a rugalmatlan ügyfélszolgálatról nem is beszélve. Miért nem tudnak beazonosítani valamilyen okmány alapján például? Tényleg nincsenek erre felkészülve?

-
A_ScHuLcZ
addikt
Sziasztok,
Leadtam egy rendelést (Sold by: Amazon EU S.a.r.L.), a pénzt levonta a kártyámról, de meggondoltam magam, és láttam, hogy van visszamondási lehetőség, így éltem vele. Mi a tapasztalat, kb. mennyi időn belül küldik vissza a pénzt?
Másik kérdés:
Ha egy itemnél az ár alatt azt látom, hogy "+ shipping (currently unavailable)", akkor ez pontosan mit jelent (enged rá rendelést leadni, és ugyanolyan arrival time-ot mutat, mint kb bármelyik másik terméknél, bár még nem próbáltam véglegesíteni)Köszönöm!
Új hozzászólás Aktív témák
- Lenovo ThinkPad X1 Yoga G6 (6th Gen) - i7-1185G7, 32GB, 512GB SSD, multitouch + TOLL
- PCIe 5.0/4.0/3.0 Riser kábelek 90-os hajlított csatlakozóval (220mm/300mm)
- Telefon felvásárlás!! Xiaomi Redmi 9, Xiaomi Redmi 9AT, Xiaomi Redmi 10, Xiaomi Redmi 10 2022
- SteelSeries vezeték nélküli fejhallgató Arctis 9
- Xiaomi Redmi 15 / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

)


