- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Poco X6 Pro - ötös alá
- Huawei Watch GT 2 - épp ideje!
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S21 FE 5G - utóirat
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- A sógorokhoz érkezik a kompakt Vivo X200 FE
- Garmin Forerunner 970 - fogd a pénzt, és fuss!
- Prohardver app (nem hivatalos)
Új hozzászólás Aktív témák
-
ddekany
veterán
Böngésző plugin? Elég durva AI eredmény lenne, ha tényleg jól csinálná, és nem csak segéd eszköz annak, aki már elve tudatos ilyen téren.
Amúgy ilyesmiken mint a Twitter nem is kell korlátozni a szólásszabadságot talán, hanem kellenek szűrők, amiket bekapcsolhatsz. És mondjuk alapból a "nagyon álhír"/"pofátlan átverés" szűrő be lenne kapcsolva. (Nyilván ezt lehet finomítani, hogy lehessen, hogy mutassa, de jelölje hogy gond van vele, stb.) De továbbra is ott a gond, hogy pártatlanul ezt hogyan lehet. Persze sokan gondolják magukról, hogy mindenféleképpen az a pártatlan igazság, amit az ő szekértábora tol, de pont ez a fő veszély ebben.
Szerk.: Nyilván, azért nyilvánvalóan bűnszervezetek működését támogató dolgokat totál nem kell engedni... De dolgok amiknek a cenzúrázásán vita van, nem ez a kategória.
Új hozzászólás Aktív témák
- BestBuy topik
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Kutya topik
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Xbox tulajok OFF topicja
- Milyen légkondit a lakásba?
- Kamionok, fuvarozás, logisztika topik
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- PR-Telecom
- Autós topik
- További aktív témák...
- LG 45GS95QE - 45" Ívelt OLED / 2K WQHD / 240Hz 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync Premium / HDMI 2.1
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- TELJES KÖRŰ IT BESZERZÉS
- IKEA (HAVREHOJ) tablet vagy laptop tartó
- HPE Apollo 4200 Gen9 2U rack szerver, 1x E5-2620v4, 64GB RAM, 24x3.5" 2U-ban! ÁFA-s számla, garancia
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged