Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz Menthirist #216 üzenetére

    Nem PDF. :D
    Azt nem tudom olvasgatni a buszon, szabadidőben, stb., hacsak ki nem nyomtatom. Úgy viszont drágább lenne, mintha megvenném a könyvet. Egyébként innen származik a mű: Bővebben: link
    Rendeltem Neten egy 6-os Bible-t, elmentem érte, monta a leányzó, hogy éppen most érkezett a 7-esből 1 db, összehasonlitottam a kettőt, végül az utóbbit vittem el 10,5k-ért. (Mégis inkább up to date, nem slozipapirra nyomták, az előszó szerint talán összeszedettebb is - bár 2k-val drágább.) De még mindig olcsóbb, mint egy tanfolyam...

    Pedig a képeken nagyon rula az a járgány. (Bár tükör még kellene rá. :) ) Hogyan készited? Képekről, szemmérték alapján, vagy konkrét méretek szerint szerkeszted?

    Nyúltáp: A paraszt tetején egy kis barnásfekete pötty látszana, csak a felbontást valamiért lecsökkentette az Imageshack. :((

    ''...nem volt összeheggesztve a spline-od, mikor rányomtad a lathe-t...''
    A spline-t összehegesztettem, csak a végpontjain figyelt egy-egy fehér négyzet, ám azokat corner-nek állitottam be, ahogy a tutorial is javasolta.
    Mit csinálhattam rosszul?

    Ja, és még egy kérdés: Csak én vagyok ügyetlen, vagy a 15''-os CRT@1024x768 + 700Ft-os egér kombó tényleg nem alkalmas Max-ra? :)

Új hozzászólás Aktív témák