Hirdetés
- Poco F6 5G - Turbó Rudi
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Samsung Galaxy S21 FE 5G - utóirat
- Vivo X300 - kicsiben jobban megéri
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Nokia 6700 classic - folytassa, Nokia!
- Minimális változásokat hozhat a Google Pixel 10a
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- iPhone topik
Aktív témák
-
zso73
veterán
Hali!
A kondik azért puposodnak,mert melegszenek,vagy kiszáradtak!/Rosszak/
Persze én a memóriára tippelek,mert az NT kernell és a Linux is érzékeny a húzott,rossz memóriákra!
Zso :) -
Overload
csendes tag
Mitől puposodhat egy kondi, ez okozhatja a problémát, mert az ugyanolyan típusú kondik a lapomon kissé domborúak.
-
Overload
csendes tag
Mondom idáig jó volt nem a követelményekkel van a baj, cdről indítható linux is fagy, másnál szarabb gépen nem. ja és nekem 600Mhz piii-m van (fent).
-
Overload
csendes tag
Először a proci úgy néz ki kompenzálja a mem hiányt mer remekül ment rajt az xp,
tehát mondom idáig minden ok volt.
Másodszor , már szétszedtem összeraktam minden csiriviri ventik jók, minden a helyén a hardwaren meg nem láttam szemmel észrevehtő elváltozást.
Ja , kérdés a proci környéki kondiknak hogy kell kinéznie? -
VladimirR
nagyúr
esetleg nem lehet, hogz a syallitasnal valami elmoydult/eltort/akarmi_
syedd syet a legkisebb darabokra, pucolj ki mindent (por a slotokban), majd rakd ossze, de csak szep lassan:
1. lap+proci+ram+vga+1hdd+1cd -> install
ha igy megy, akkor 1esevel kezdd visszarakni a cuccokat, igy kibukik, mi a ludas -
sirály12
őstag
Esetleg eressz rá egy memtest-et az nem árthat. Szerintem valahol itt lessz a baj. egyébként nem kevés egy kicsit a mem a winxp-nek?
-
Overload
csendes tag
Nemtom mi lehet a baj. Van egy Epox 693A lapom egy Intel piii 600Mhz (EB) proci és 64MB 133SD, és egy Gef2MX400 64MB AGP-2x vidkari, lapra integrált
hang,via chipset, award 4.51PG bios, legújabb 2001-es frissítéssel, egy MAxtor
80GB, IBM 40GB, LG íro, Thosiba DVD-rom, 230W noname táp.
Minden ok volt Xp kirájul ment rajt, mikor fel lett hozva a koterba megjelent a probléma, újra indult/kifagyott (ha várok vele egyre ritkábban indul újra,de csak xpnél és linuxnál). Mondom biztos a táp miatt, ezért vettem bele egy 300W-os Codegan-t, de a probléma megmaradt. Ekkor letúrtam az Xp-t, rányomtam Win98SE-t faxán ment, majd ezt is letúrtam és vissza az Xp-t,de megint fagyott/újraindult már a telepítésnél, --nekem meg kell Xp/linux hogy lássam a
Maxtor 80-ast (valami titkosítottfile rendszer miatt ami nemtom hogyan lett),de
a linux is töltés közben v kifagy v újraindul. Nem tom mi lehet a gáz lehet hogy a szar táp lassan kinyírta a lapot és későn cseréltem, v valami nagyon bexart,
nem lehet bios vírus? Segítsetek Please!
Ja a video kari le lett tesztelve ill más karival a gép, a kari jó,de a probléma maradt,
ellenőriztem az ide kábeleket is cserélgettem a vinyókat, lehúztam a cd/dvdrom-okat de semmi.(a táp és kábelei is már jók)
Aktív témák
- Új, felbontott Kingston FURY 16GB (1 modul) DDR4 3600MHz CL18 Beast Black - 10 év bolti garival! -
- Corsair VENGEANCE LPX 2x16GB DDR4 3200MHz CL16 - Új, bontatlan - Eladó!
- Új, felbontott Kingston FURY 32GB (2x16GB) KIT DDR4 3600MHz CL18 Beast Black - 10 év bolti gari! -
- Dobozos Aorus B650 AORUS ELITE AX V2, újszerű, garanciával
- Új, bontatlan G.SKILL 32GB Flare X5 DDR5 6000MHz CL36 KIT memória. 5év gari.
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest


