- iPhone topik
- Na! Ez egy JÓ utólagos autós fejegység - Minix CP89-HD
- Xiaomi Watch S1 - szép az idő
- Milyen okostelefont vegyek?
- Motorola Edge 40 - jó bőr
- Ugyanakkora telepet kap a Redmi csúcstelefon, mint a csúcstábla
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Akciófigyelő: Jelentősen olcsóbban nyit az Ulefone új mindenese
- Yettel topik
- Motorola Moto Tag - nyomom, követ
-
Mobilarena
Xiaomi AX3600 WiFi 6 AIoT Router
Új hozzászólás Aktív témák
-
Rick4
félisten
Simán rádugtad az ax3600-at router módban egy másik routerre, ez a baj.
Kábel a két eszközből kihúz, amennyiben nincs iptv-d, a szolgáltatótól készt a szolgáltatói eszközre bridge módot, routert visszadugod rá, és használod, célszerű mindkettőnek egy restart is.
Az iptv-s megoldás pedig az lesz, hogy az ax3600-at lehúzod a szolgáltatói eszközről, újraindítod, wifin vagy kábelen felcsatlakozol rá, átállítod AP módba, majd utána visszadugod a szolgáltatói eszközbe, ekkor fog már rendesen menni, de mivel a HGW adja a belső ip-ket, más ip-t fog a router is kapni, mint az egyébként megszokott, illetve korlátozott képességei lesznek, pl portforwardot is a HGW-en kell majd állítani. -
tlala
addikt
Igen, van firmware és MiWIFI verzió is újabb, mint amiket említettél.
Bár az 1.0.227-es fw egy érdekes állatfaj, valamilyen régebbi kínai szolgáltatói verzió, és az egyetlen AX3600-as fw, amiben van IGMP támogatás, ami az IP TV-hez kell.
Legújabb kínai fw: 1.1.19
Legújabb "angolosított" kínai MiWIFI (béta): 5.7.8
(Mindkét link az én google drive-om.). -
tlala
addikt
Tegnap éjfélkor miattad keresgéltem másfél órán át, hogy miért nincs net a gépemen!!
Napközben a te hozzászólásodat követően próbálgatni akartam a Mi Wifiben az eszközök időszakos tiltását, de aztán jött egy telefonhívás, és abbahagytam.
Éjfél után az asztali gépemen hosszas küzdelem után feladtam a keresgélést, hogy miért nincs net...
Valami megérzésre megnyitottam a telefonomon a Mi Wifit, és ott láttam, hogy a DESKTOP eszköznél a "Deny internet access" "Scheduled" 0h és reggel 6 között...
A hívás miatt úgy felejtettem órákkal korábban.Egyszóval: ma kipróbáltam egy telefonnal is, és működik a korlátozás (1-2 perc késéssel, de műxik) - ezzel az új béta verzióval, amit korábban is linkeltem.
A cseles az, hogy wifi van (ahogy az asztali gépnél is látszólag OK volt az internet), de valódi internet hozzáférés nincs.
Esetleg még ellenőrizd le a router időzóna/idő beállítását. -
Gabesz87
veterán
Én is azon morfondíroztam (Xiaomi 3G router topicban olvasottak után), hogy normális-e, hogy már min. 1 éve (ha nem több) nem frissült a Mi Wifi app. Rákerestem apkmirror-on, és EZT láttam. Rengetek verzió van. Vagy ez most nem ugyanaz az app? Ha igen, akkor meg hogy lehet, hogy nem frissül a Play-ről?
-
Goose-T
veterán
Sajnos abban még mini PCI-E kártya van, nem gyártanak már olyan formátumú kártyát AX200-as chippel. Amit találtam, ott azt írják, hogy nem működik HP és Lenovo laptopokban. Van még ilyen is, de ránézésre nem fog elférni a noti belsejében.
-
Rick4
félisten
Csak rászántam magam, augusztus közepe óta be volt dugva a router, hiba nélkül ment. Most húztam ki a routerből a tápegység dugóját, ennek ahogy mérem, 3.5X1.35-ös a mérete (azért várnék megerősítést) azaz kell egy ilyen: [link], és akkor végleges megoldás, 5.5-ös méretről átalakítva a tápegységek 80%-a azonnal használható.
-
GuruZone
őstag
-
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RX 7600 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Dell Latitude 5495 Full HD IPS Ryzen 5 pro 2500u Radeon Vega Mobile Gfx i5-8350u verő Bp MPL Foxpost
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L390 - i7-8GEN I 8GB I 256SSD I 13,3" HD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Intel X540-T2 dual-port 10GbE RJ45 hálózati vezérlő (10Gbit, 2 port, áfás számla, garancia)
- Bomba ár! Lenovo X1 Carbon G6: i7-8G I 16GB I 256-512 SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest