Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz r3dsnake #3625 üzenetére

    :D :D
    Milyen 50 mega? Hol? Mobilon örülök ha épp van 3G-m s légvonalban nincs 20 km-re Pécs, az a hülye oszlop meg itt van (hogy székelyesen mondjam) ehelyt velem szemben. Az utcában a Telekom hálózata olyan szinten van, ahogy a matávtól megkapták, gyak. esélytelen a net (volt képük azt mondani, hogy ha kifizetem a korszerűsítést, akkor lesz), UPC szarik a pár ezres városokra, maradt a szekszárdi Tarr János Úr (a hivatal, a polgár, a Jenő helyett János, akivel azért egy pohár bor mellett eldumálnék, hogy kell-e adjak kölcsön), elméleti maximum 40M, de gyak. a 30M net sem mindig garantált, így annál feljebb nem bátorkodtam, mert hát a végén vagyok a madzagnak, (Hát hol lennék? Persze, hogy a végén.) Ja s úgy zárójelben a 30M-ért 7500-at azért legombolnak, de van az országban számos olyan ember, aki 10M-ért ennyit vagy még többet fizet, vagy szerencsétlen volt osztálytársam, aki a 2000-es évek közepén még mindig betárcsázóst használt, mert nem volt más. :)

    Vannak városok, s van azokon kívül is élet! S bármily hihetetlen is, mi vagyunk többen. :)
    Szóval velem az nem esik meg, hogy a homevideo elszabadul a felhőben!

    Nem érdemes ezen sokat kattogni (engem pl. abszolúte nem zavar, hogy ipad-et ajánlasz mindenkinek, sőt eddig fel sem tűnt). Ahonnan indult ez az egész... aki ajánlatot kért, hogy mi legyen haverjának, mert hogy nála van egy opendott, de az a 300megás pdf-ekkel nem birkózik meg, de azért nézte a lark-ot szintén 30-ért, de jó lesz az ipad is... Na azért... :D Esszük itt egymást, miközben valakinek annyira mindegy, hogy 30 vagy 100? Szóval azért ez így elég fura hozzáállás, ha van 100 ezrem tabletre, akkor nem érdeklődök a 30 ezres iránt. Ha spórolni akarok, akkor viszont hiába van 100 ezrem, tabletre nincs 100 ezrem. Szóval nyilván nem az Ő hibája, lehet árat nem is egyeztettek, (én ilyen hibába nem esnék), viszont mint látom titeket rendesen megkavart, teljesen jogos volt a feltételezés, hogy 30 ezer körüli árkategóriában keres...

Új hozzászólás Aktív témák