Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Wolfskin #60834 üzenetére

    Milyen kicsi célprogramok? XP-s korszakban én FSCapture-t használtam, friss verziója megy 10 alatt is.

    Win10 alatt viszont feleslegesnek érzem.
    Ha fájlba akarok menteni azonnal, akkor tudja. Xbox appon keresztül az aktív ablakot is (Alt+Win+PrintScreen). Ha vágni akarok, ott a Képmetsző Vista óta. Elképzelésem sincs mi az, ami nagyon igényelné a plusz programot.
    Képmetszőt most próbáltam ki, át tud nyúlni a kiterjesztett asztal felezővonalán, pedig 1600x1200 és 1024x768 van egymás mellett.
    FSCapture tudott olyat, hogy legörgette a görgethetőt és összefűzte egy képbe, de valahogy az az érzésem neked nem ez a bajod.

    Méretnél én ezúttal is képet vártam volna, centivel sokra nem megyek, mert ha óriáskivetítőn nézed akkor méteres. De ugye 125%-os skálázáson van, meg alapból is nagyobb mint a korábbi Windowsokon, tehát elhiszem, hogy nagy.

    TC meg folyamatos fejlesztés alatt áll, így nem avul el. A designon meg sokat nem lehet variálni. Szóval azt nem nevezném ósdinak, bár tényleg szocializálódás idejének kérdése. Azért pár haveromon sikerült keresztülverni a kétpanelest droidon és windowson is, azóta rájöttek, hogy sokkal gyorsabb.

    [ Szerkesztve ]

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Wolfskin #60834 üzenetére

    HyperSnap 8.13
    Capture image, more, virtual desktop. Full screent írja is hogy csak azt fogja, amin az egér van. Nekem hibátlanul megy 1607-en.

    A képlopó programokat mindig frissíteni kell új rendszer esetén, rendszerint nem mennek az új verzióval.
    Egyébként jó cucc, nekem eddig nem volt erre igényem, mert külön szerkesztettem utólag. Úgyhogy ha ez volt a gond, remélem kaptál választ.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák