Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Wolfskin #60834 üzenetére

    Milyen kicsi célprogramok? XP-s korszakban én FSCapture-t használtam, friss verziója megy 10 alatt is.

    Win10 alatt viszont feleslegesnek érzem.
    Ha fájlba akarok menteni azonnal, akkor tudja. Xbox appon keresztül az aktív ablakot is (Alt+Win+PrintScreen). Ha vágni akarok, ott a Képmetsző Vista óta. Elképzelésem sincs mi az, ami nagyon igényelné a plusz programot.
    Képmetszőt most próbáltam ki, át tud nyúlni a kiterjesztett asztal felezővonalán, pedig 1600x1200 és 1024x768 van egymás mellett.
    FSCapture tudott olyat, hogy legörgette a görgethetőt és összefűzte egy képbe, de valahogy az az érzésem neked nem ez a bajod.

    Méretnél én ezúttal is képet vártam volna, centivel sokra nem megyek, mert ha óriáskivetítőn nézed akkor méteres. De ugye 125%-os skálázáson van, meg alapból is nagyobb mint a korábbi Windowsokon, tehát elhiszem, hogy nagy.

    TC meg folyamatos fejlesztés alatt áll, így nem avul el. A designon meg sokat nem lehet variálni. Szóval azt nem nevezném ósdinak, bár tényleg szocializálódás idejének kérdése. Azért pár haveromon sikerült keresztülverni a kétpanelest droidon és windowson is, azóta rájöttek, hogy sokkal gyorsabb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák