- Csúcstámadó és kompakt tablet is érkezett a Xiaomitól
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- iGO Primo
- iPhone topik
- Mobil flották
- Galaxy Buds Core nevű fülesen dolgozik a Samsung
- Youtube Android alkalmazás alternatívák reklámszűréssel / videók letöltése
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Garmin Forerunner 970 - fogd a pénzt, és fuss!
- A Galaxy Z Fold7, minden színben és oldalról
Új hozzászólás Aktív témák
-
old_artist
addikt
Üdv!
Igen, az 1000:1 az már elég jó, és szinte alap egy LCD-TFT-nek!
Igen, a talp az egy kicsit "durva", de én pl. a post-it és egy tollal megoldottam, hogy mindig a kezeim ügyében legyen, és a wacom táblát is nagyon jól el tudom alatta helyezni, ami helytakarékosság szempontjából - kiváló!
Igen, a TN-eseket szvsz ekkora méretben már nagyon durva, mivel szinte élvezhetetlen!
Igen, az input-lag nagyon kiváló, sőt ahogy én mértem, 19-26ms között van - kiváló!!! -
old_artist
addikt
Üdv!
Az EIZO-k sok mindenben tudnak többet, mint egy átlagos, vagy professzionális monitoroknál, pl. a vezérlőpanel elektronikájában (verhetetlen), 5 éves világgranciája is egyedülálló, a valós 10-12-14-16-32-36 LUT precíz színvezérlésében és színkezelésében (az átlagos monitorok 8bit-jével szemben), színtere jóval több színt ölel fel mint az eddigi LCD képernyők. A képek és ábrák erőteljesebben élőbben hatnak. A kijelző olyan nagy telítettségű színeket jelenít meg (pl. 68 milliárd palettából a 16,7 millió színt)), amelyek szinte már nem ábrázolhatók. Azok a felhasználók, akiknek sokféle színre és szín-differenciálásra van szükségük, azoknak ideális megoldás - bár anyagi függő is, hogy melyik/milyen típus felel meg igényeinknek!
A kontrasztról már előbb írtam, a Dell-ről csak a nagy input lag-ja miatt, ha játékra és hasonló dolgokra is használod, akkor inkább az említett "dell-verő" HP-t ajánlanám, minden szempontból, bár a HP-nál nem igen a design az erősségük, de ki nézi azt, ha a kijelző a fontos, és nem a nappali díszeként akarjuk használni!
A HP feketéje viszont szinte ezen kategóriában, mivel H-IPS panelos, verhetetlen ár/érték/tudás színten! ... én nagyon ajánlom! -
old_artist
addikt
Üdv!
Általában a monitorok max. 1500:1 (EIZO), de átlagosan 1000:1 kontraszt a normál alap, viszont ahol ennél többet látsz, az már dinamikus, ami nem sok mindenre jó (szinte semmire), csak "parasztvakításra", nem nagyon szeretik használni a tulajok, sőt ki is kapcsolják, mivel eléggé vibrál pl. filmeknél, a nagy kontraszt (fehér-fekete) váltásoknál, ami idegesítő!
-
old_artist
addikt
Üdv!
Igen, amit a "bozont" ajánl (HP LP2475W-t, amivel én is rendelkezem), az nagyon kiváló kis "jószág", és még itt is ezt a tesztet is megnézheted, bár ez még a GIG031-es rev., de sok mindent kijavítottak (pl. az interpolarizációt) a már GIG032 rev. verzióban, amivel hazánkba is érkezik!
Itt még aránylag elég olcsó is, ha sietsz! -
bozont
veterán
Esetleg még ez is szóba jöhet: HP LP2475w
Most kb 150e Ft körül kapható, én is szemezek vele. A másik kiszemeltemnek sajnos felment az ára és nem tudom mikor lesz olcsóbb megint, már nem akarok sokáig várni. Fusd végig ezt a tesztet, van minden csatlakozó rajta ami szem-szájnak ingere.mod.: Igen az Eizo monitorok nagyon jók, csak drágák. Most meg főleg. Én az S2431w-vel szemeztem, akkor még 186e Ft volt, most már 205e-ért lehet hozzájutni.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Milyen digitális videókamerát?
- Le Mans Ultimate
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- VR topik
- Linux felhasználók OFF topikja
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Milyen videókártyát?
- OFF TOPIC 44 - Te mondd, hogy offtopic, a te hangod mélyebb!
- Nintendo Switch 2
- Csúcstámadó és kompakt tablet is érkezett a Xiaomitól
- További aktív témák...
- SAMSUNG (LS34C500GAUXEN) 34 " GAMER WIDE MONITOR ! AKCIÓ
- Samsung Odyssey OLED G8! 32"/4k/240hz/0,03ms/10BIT/Freesync-G-sync/HDMI 2.1/Smart Monitor
- LG UltraGear 27GN800 (IPS/2K/144Hz)
- SAMSUNG (LS32DM700UUXEN) 4K SMART GAMER MONITOR ! AKCIÓ!
- HP Omen - 27" IPS - UHD 4K - 144Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDR 400 - USB-C - KVM Switch
- 24" Eizo FlexScan EV2146W, 1920X1200 szép, hibátlan nélkül
- Törött, Hibás iPhone felvásárlás!!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5800X 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy S23 , 8/128 GB , Kártyafüggetlen
- Csere-Beszámítás! Asztali számítógép játékra! I5 14400F / RX 6900 XT 16GB / 32GB DDR5 / 1TB SSD
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest