Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emlekmas

    tag

    válasz gerisz23 #674 üzenetére

    Csak nekem az a bizonytalan, hogy számít-e egyáltalán, hogy milyen pályán játszok vele. Merthogy a wikia szerint csak az affinity van rá hatással, ugyan úgy, mint a fegyverre és a frame-re. Ha jól értem!

    Múltkor nekifogtam egyedül (sentinel nélkül) egy combosabb pályának, corpusok tömkelege dőlt rám, és 4 data-táskával kellett szaladgálni. Fél óra múlva azon gondolkodtam, hogy ha a karakterrel megállok egy adott ajtó előtt, akkor nonstop spammolja-e rám a mobokat a játék?Merthogy rohadtul nem akartak elfogyni. Lényeg a lényeg, 663 killt hoztam össze egyedül azon a pályán, mert valahogy senki nem akart becsatlakozni, én meg egyedül nem tudtam nagyon rohanni. És a poén, a végén a lvl30-as alap framem kapott valami 39ezer (!!!) XP-t. Kár, hogy már nincs hova fejlődnie. Ezért gondoltam, hogy a 3-as sentinel a lvl 20+ pályán egyedül ölve az infestedeket (ő is ledarált vagy 150-et), kellene, hogy lépjen kapásból vagy 3-4 szintet, ehhez képest kapott valami 4 milliméteres csíkot a lvl3 szinten belül.

    szerk: szóval egyenlőre úgy tűnik, fehér-affinity-gömb-fetisizmus az egyetlen út a fejlesztéséhez.

    [ Szerkesztve ]

    i5-3570K, ninja, asrock z77 pro3, 2*4 gb corsair vengeance, sapphire 7950, samu 120 ssd, 2*500Gb WD green, gigabyte IF333, corsair GS 600, valamilyen Labtech bill, Logitech G500, Creative S750

Új hozzászólás Aktív témák