Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dewri

    aktív tag

    Tegnapelőtt bementem Fortunára, még nem néztem meg, kíváncsi voltam. Nektek is szokott szaggatni az egész vagy ez csak kivételes volt? Konkrétan az ellenfelek úgy mozogtak, mintha 5 fps lett volna. Én normálisan mentem, a lövések se késtek, csak az enemy mozgása volt iszonyat darabos. Elég zavaró volt. Meg az is fura, hogy megyek a légdeszkán és kilométereken át semmi ellenfél. Ennyire üres ez a világ?

    Más. Eidolon vadászatokat nem csináltok esetleg? Még sose mentem be, de jó lenne beszerezni már az Arcane-okat is, azokat meg ha jól tudom, az Eidolonok adják. Gyakorlat híján nem szívesen mennék be random csapatokba, de ha esetleg beférnék negyediknek tanulóként pár körre az itteni fórumos (és ugye magyarul beszélő...) veteránokhoz, az jó lenne. TS/Discord van, időm is akad ha épp nem dolgozok...

    Van mindenféle frémem és fegyverem, amiket a különféle videósok javasolgatnak Eidolonra (Volt, Trinity, Chroma, Rubico, Lanka, stb), már csak pár ember kellene, hogy ne random külföldiekkel szerencsétlenkedjek, hanem ízes magyarul lehessen anyázni... :DDD

Új hozzászólás Aktív témák