Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 1NST1G8R

    senior tag

    válasz HaaS #29 üzenetére

    Nekem nagyon nem akar osszejonni a cucc az Ash blueprinthez, egy dupla pityo viszont meglesz (szinten blueprintbol, valami F betus, most hirtelen nem jut eszembe hogy hivjak), csak meg let kell gyujtenem hozza. Tegnap vettem eszre hogy limitalt a warframhez megveheto fegyverek szama is, unlockolni meg csak ugy lehet extra slotot ha a penzert veheto kreditbol koltesz, amibol 50et adtak eddig ingyen, es egy slot 20 kredit, szal ez kicsit gaz, remelem majd atvarialjak hogy ne legyen rakenyszeritve a jatekos hogy kreditet vegyen ha tobb helyet akar a fegyvereknek. Ja es warframe-bol is csak 3at vehetsz alapbol, ha tobbet akarsz ahhoz is unlockolni kell helyet. :(((

    Kozelharci fegyverbol en a Bo-t vettem meg eddig, de mar el is adtam, a Skana sokkal jobb szerintem mint egy bottal hadonaszni. :) Majd egy dual Skanara fogok meg gyurni, mert hat ket kard megiscsak jobb, mint egy. :D

    Gepfegyverbol a Bruston-t (vagy vmi hasonlo) vettem meg ami kis sorozatokat lo, de az sem jott be nagyon, szerintem el fogom adni es veszek egy shotgunt, abbol ugyis van loszer szarasig minden palyan.

    [ Szerkesztve ]

    Fortune doesn't favor fools.

Új hozzászólás Aktív témák