- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- iPhone topik
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Túl jól fogy az S26, túlóráznia kell a gyártósoroknak
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Milyen okostelefont vegyek?
- Microsoft Lumia 640 és 640 XL - testvérek egymás között
- Motorola Edge 70 - többért kevesebbet
Új hozzászólás Aktív témák
-
kisi
aktív tag
Sziasztok !
Most kezdek ismerkedni a Visual Studio 2010 VB részével.
Egy olyan problémába akadtam amivel valamiért nem bírok boldogulni, pedig valószínűleg egyszerű, és kézenfekvő a megoldás:
Private Sub KilépésToolStripMenuItem_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles KilépésToolStripMenuItem.Click
MsgBox("Biztos ki akarsz lépni? Mindent mentettél?", Title:="Kilépés", Buttons:=MsgBoxStyle.OkCancel)
If eredmeny() = MsgBoxResult.Ok Then Close()Valamiért nem tudok kilépni.. Valószínűleg nem jól, vagy nem megfelelően kérdezem le az MsgBox visszatérési értékét. Vagy egyszerűen az MsgBox-ra értődik a Close() utasítás így?
Egy másik kérdésem az lenne, hogy milyen utasítással lehet egy formon felépített menüszerkezetből ( Private Sub ValamiToolStripMenuItem1_Click(sender As System.Object, e As System.EventArgs) Handles ValamiToolStripMenuItem1.Click )
egy új ablakot felhozni, amin pár adat bekérhető, pld inputbox, stb.. és ezek eredményeit visszaadni a főalkalmazásnak?
Új hozzászólás Aktív témák
- Toshiba KIOXIA XG8 4TB M.2 Gen4 SSD (7,000 MB/s and 5,800 MB/s)
- AKCIÓ!!! TÜZES EZÜST! -20%!!! MACBOOK NEO!!!! - MAGYAR BILLES! - SILVER AJÁNDÉKKAL!
- TP-Link TP1600G-28TS switch // Számla - Garancia //
- AKCIÓ! 1TB Kingston Fury Renegade NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- NVME, M2 NGFF, 2,5" SATA SSD-k vegyes OEM márkák és prémium típusok, sok újszerű. 128GB-1TB
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

