Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ugye én 2 hete rendeltem meg a fekete/sötétkék power-t,azt mondták, hogy türelem, majd jön.......erre ma unalomból rájuk írtam:

    Én: Jó napot. Csak érdeklődni szeretnék, hogy tudnak e már valamit a telefon rendelésem ügyében. Hogy kb hány hét lesz. Természetesen addig is várok türelmesen. Üdvözlettel Meggyesi Zoltán

    PureMobile.hu: Kedves Zoltán,

    Nagyon szépen köszönjük türelmét.
    Amint van pontos információnk a szállításról mindenképen értesítjük.
    Jelenleg az a helyzet, hogy olyan nagy volt az igény a készülékre, hogy a gyártó csak nagyon nehezen tudja teljesíteni a rendeléseket, ez elsősorban a fekete színre vonatkozik, fehérből könnyebb beszerezni.
    Szíves türelmét továbbra is köszönjük és, amint van információnk a szállításról keresni fogjuk.
    Ha bármi kérdése lenne forduljon hozzám bizalommal.
    További szép napot kívánok.

    Én: Köszönöm szépen a gyors és kielégítő választ. Ha úgy van, ha gyorsabb picit a szállítás, akkor jó nekem a fehér szín is. És rendeltem hozzá azt hiszem, bár már nem vagyok benne biztos, fóliát és szilikon tokot is. Ha véletlenül ezeket nem rendeltem, lehet így utólag is?

    PureMobile.hu: Hát annyival gyorsabb, hogy holnap kapunk 1 db fehéret J a feketét meg nem tudom megmondani mikor jönne.
    Akkor holnap fel tudjuk adni és már csütörtökön meg is tudja kapni.
    Ha gondolja az félretesszük Önnek. Félretegyük és elküldjük? A kiegészítőket meg tudjuk rendelni egyébként, de mivel új a készülék, valószínűleg elég sokat kellene várni, mire beérkezik. Azzal lehet jobban jár ha berendeli külön valamilyen kiegészítőkre specializálódott helyről.
    Szíves válaszát előre is köszönöm.

    Én: Rendben, akkor kérném a fehér ulefone power telefont! Köszönöm. És a kiegészítőket akkor megrendelem máshonnan. A fizetés pedig ahogy önöknek jobb, előre utalás vagy utánvét. Nagyon szépen köszönöm.

    PureMobile.hu: Kedves Zoltán,

    Rendben, akkor holnap, amint beérkezett feladjuk.
    Köszönjük szépen türelmét.

    Már nagyon várom, már lak@kilom a színét is :D

    https://gamergep.hu/

Új hozzászólás Aktív témák