Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tatabike

    őstag

    Sziasztok,

    vásárló értékelne, de csak e-mailt kapok erről, a HA nem jelzi privát üzenetben az értékelést.
    Az e-mail-ben lévő linken át engedélyeztem az értékelést, az oldal elvileg ezt elfogadta, de én nem kaptam visszajelzést, hogy értékelhetem a vásárlómat.
    Ja, tudom, összefoglaló, ennek ellenére van egy éves üzletem is, amit a mai napig nem sikerült értékelnie sem a vásárlónak, sem nekem... :(

    [ Szerkesztve ]

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

  • tatabike

    őstag

    válasz tatabike #5227 üzenetére

    Arról nem is szólva, hogy mi alapján szűritek, hogy valaki tényleg megvette a terméket, vagy csak bosszúból negatívot akar adni, mert mondjuk a hülyesége miatt nem lett üzlet? Ezek szerint ha én nem engedélyezem a vásárlónak, hogy értékeljen, Ti ezt megteszitek szó nélkül akár egy 2 napos újoncnak is? Elég furcsa.

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

  • tatabike

    őstag

    Valaki árulja már el a trükköt, hogy a HA hogyan használható mobilról. Még akkor sem tudok belépni, ha asztali webhelyet kérek a böngészőmben. A Sikeres belépés felirat után állandóan a belépő oldalra dob vissza. Volt valami trükk, de már elfelejtettem.
    A Súgóban meg már több generációnyi szerver óta csak ez van:

    "Mobilról nem működik rendesen az oldal, mit tegyek? »
    A legfontosabb, hogy ne ess pánikba, ez egy átmeneti állapot, pár héten belül működővé tesszük. Mobilokra optimalizált tördelés/nézet is lesz."

    Nem estem pánikba, csak rühellem egy privát üzi miatt a lapost/asztalit elindítani, mikor épp a tabletemen/telómon bohóckodok...

    Ja, meg miért nem jelentkezik SEMMILYEN másik oldalon hasonló gond, csak a HA-n?
    Itt a világ összes oldalát értem... :U

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Aktív témák