Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aydora

    újonc

    válasz fecus #24 üzenetére

    Szia! Igen, TW Borderless Account. Ingyenes a számlanyitás és a fenntartásnak sincs díja. Több devizában tudod vezetni a számlát, mindegyikhez külön számlaszámot kapsz, így extra költségek és
    a valutaváltásból származó veszteségek nélkül tudod bonyolítani a banki ügyleteket a kül. országokban. Több valutában is tudsz rajta tárolni, nem szükséges helyire váltani, pénzfogadás ingyenes.

  • Flinter

    tag

    válasz fecus #24 üzenetére

    Annyiban egészítem ki, hogy már fizikai (nem virtuális) Mastercard kártyát is kaphatsz, ingyen.
    A honlapon - nem belépve - azt írják, hogy "Debit cards are currently available by invitation-only. Create your borderless account to be eligible for a invitation. Coming soon for everyone".

    Én pár éve használom a TW-t, ez év elején hoztam létre a Borderless Accountot, eddig EUR és HUF pénznemekben.
    Vagy 2 hete jött egy e-mail meghívás, hogy igényelhetek Transferewise Mastercard debit kártyát.
    Igényeltem, kb. 1 hét alatt itt is volt a dombornyomásos bankkártya, sima levélben jött.

    Belépve a TW oldalára lehet aktiválni, ekkor TW ott adja meg a kártya PIN kódját.
    A PIN-t állítása szerint a legtöbb ATM-ben lehet módosítani.

    A TW számla/kártya feltöltése (amelyiket választod a meglévőkből - én a HUF-ot töltöttem föl)
    - átutalással (TW magyarországi HUF számlájára) tán 24h, Díja 0 Ft
    - betét vagy hitelkártyával 4 perc. Díja 0.2 és 0.3% - legalábbis 70eFt összegnél.
    (TW HUF számlára magyar banki HUF számláról/kártyáról.)

    Mindez tegnap este volt, még semmilyen tranzakciót nem végeztem azóta.

Új hozzászólás Aktív témák