Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csixy

    addikt

    válasz Sebiferi #967 üzenetére

    Én is kisérleti alapon vagyok.

    a netem 5Gb (6144)/512mb

    Addig jutottam a 3600assal, hogy :

    Pufferméret 3mb

    letöltési korlát 2048
    feltöltési korlát 256 , hogy legyen másra is NETem , de ahogy látom nem is kell több az előző kettőből.

    feltöltési szálak torrentenként:15

    DHT, LPD,PEX,uTP, lasy bit bepipálva
    globális partnerkorlát 100
    torrentenkénti partnerkorlát 20

    A letöltési és a feltöltési sor muszály , hogy egyenlő legyen egymással , mert ha nem , akkor hülyeségeket mutat a Transmission WEB GUI (dupla sorok). Jelenleg 5 torrent mellett végre kúszik fel az arányom.

    Úgy gondolom, hogy lesz mindig összesen mondjuk 7 torrent a WEB GUIban , és ha megunom a legbutábbat, akkor azt kicserélem ujabbra. A letöltési és feltöltési sorok számát mindig az össz torrentnek megfelően fogom beállítani egyformára.

    Vért izzadftam , mire rájöttem , hogy a mikrotorrent felesleges , azért van a transmission WEB GUI.

    WIN 8 mellett jelenleg hálózati meghajtóként simán látom a mountolt transmission mappákat, de ha a MINI DLNA-t is engedélyezem , akkor lőttek a WIN8-ból látható Transmission mappáknak!

    Ja ! ... A vinyó 500 gigás Samu. Pendrájvot sütögetni teljesen felesleges ! Nem szalonna az.

    [ Szerkesztve ]

    Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

Új hozzászólás Aktív témák