Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • libus

    őstag

    válasz vargalex #1888 üzenetére

    Szia!

    Jó lett volna, ha a blogodba erről tettél volna említést, hogy Fw frissítéskor húzza le mindenki a hozzá csatolt háttértárat/kat, ha másik hardveren van neki az extroot!
    De mivel nem olvastam ilyent az Fw frissítésről, így nem tettem! :W
    Persze, igaz, hogy nem említettem, hogy másik hardveren van az extroot, de mivel ez a két lehetőség van (hogy vagy ugyanazon a hardveren van az extroot, vagy másikon), ezért megkérdezhetted volna, hogy melyik scriptet is küldjed el nekem. :U
    Persze nagyobb részben én hibáztam, hogy nem tettem említést még az elején, hogy másik hardveren van az extroot. :W :W :W
    De erre senki nem kérdezett rá, pedig gondolom jó páran így használják... :(((

    Sajnos backup-om nincs a hdd-ről. :(
    De jó lenne, ha valaki tudna segíteni abban, hogy milyen programmal tudnám visszahozni az adataimat erről az ext4-es particióról, ami ugye csak formázva lett.
    Azóta nem is írtam rá semmit, hogy nagyobb esély legyen a teljes visszaállításra.
    Jó lenne visszahozni, mert elég sok fontos adat van rajta (nem filmekre, zenékre gondolok)!
    Valaki?? :F

    [ Szerkesztve ]

    Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

Új hozzászólás Aktív témák