Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zavo

    tag

    válasz Headless #12812 üzenetére

    Kösz mindenkinek! A problem valójában az volt, hogy nem állt fel a rendszer teljesen, nem volt wifi és webes elérés sem, stb. Valószínű a vinyókkal lehetett összefüggésben, de a végén már se vinyókkal nem indult el, se nélkülük. Ezen segített az új firm, rögtön felállt rendesen, úgy is, hogy megtartottam a régi beállításokat. Nem bánom hogy frissebb fw került rá, bár a vargalex is teljesen jól működött eddig. Ez a 9092 dolog nekem nem jön be, vagy csak meg kell szokni. Az mc-t viszont felhegesztem rá valahogy, mert ha legközelebb nem indul el a webes elérés akkor 9092 sincs... Mindkét vinyó Samsung D3 station 2TB, a régi legalább 2-3 éves, az új meg új, USB3-asok, külső táposok, a régi előtte egy 1043-ason volt, nem akadt össze, ment rendesen, csendes, 5400-as fordulatú. Csak közben megtelt és egy nagyobb adag fájlt át akartam tenni az újra.
    Este elindítottam WC-vel a többszáz gigát újra, meg se kérdezte hogy az eddigieket vajon felülírja-e, vagy mi legyen, nem látom hol tart, de reggel még bőszen villogtatta a vinyókat, ezt leszámítva fogalmam sincs hogy mit csinál, és ha abbahagyja, akkor végzett-e vajon vagy megakadt... nem egy szószátyár típus, van valami logja?
    Mivel mindkét vinyó labelje "mnt", hogyan különbözteti meg egymástól őket az automount? Én UUID-vel csatoltam fel a megfelelő helyre. Ez működik az új fw-en is, nem is nyúltam hozzá.

    Zavo

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák