-
Mobilarena
Uolsó frissítés: 2018.10.10
Új hozzászólás Aktív témák
-
arnikusz
veterán
válasz
foxymaxy #37760 üzenetére
PVE területre jó, Legendaryra skill bulid csapattal, DZ, LS nem csillog a csillag.
A 4-es utántöltő bónusz jó a heti ládák megszerzéséhez.
Én használok exo/arany dps-re hajazó buildet LS-en, 2arany 4 taktikus Legendary, DZ.
LS-n még 3Firecrest/3Taktikus skill a szintezéshez.Fegyvernek jó a Liberator PVE, de ha megvan az M4, SVD, MP7 tervrajz pörgess egy max alapsebzésűt jó élő talentekkel, meg Bullfrog is használható, az MDR pedig mint az avas szalonna, ahogy az elmúlt héten szó volt róla.
Végül ne feledkezzünk meg a jó módosítokról a Hudson táborban van most egy 260 tűzerőt adó, vagy pörgetsz rajzból,de az mostanában elég gyengén adja.
Ugyanez a fegyverkiegekre is.
-
arnikusz
veterán
válasz
foxymaxy #37061 üzenetére
Én letöröltem, ha még lesz a nyáron és érdekel ismét leszedem.
30 szint felett a PVE területen a bossok melletti kis pirosak is dobálnak zöldet. Bossok térképe az összefoglalóban. Exoticból ezek a bossok Skull kesztyű, Caduceus és Tenebraet dobhatnak a legújabb hírek alapján. -
Anonymus23
veterán
válasz
foxymaxy #36476 üzenetére
Amilyen hamar csak lehet menjél fel 30-as szintre, mert a kisebb GS fegyverek és cuccok azok használhatatlanok később, úgyis eladod és betöröd csak.
Ha meg nagyon szeretnéd "végigélvezni" a játék sztori részét, akkor meg jobban jársz, amikor már kiismerted a játékot és csinálsz másik karaktert és azzal tolod végig szólóban.
Szerintem. -
Anonymus23
veterán
válasz
foxymaxy #36466 üzenetére
Pénzzavar???
Nekünk is az van, nem tudjuk elkölteni azt a 1,5-2 milliárdot
Azon a szinten NEM SZABAD szinten tartani, hanem mielőbb el kell érni a 30. szintet, utána nem lesz gondod a pénzzel, mert a loot 99,99% eladnivaló.Kit érdekel ha a töltőképernyőn 3 FPS van?
A játékban legyen meg az általad játszható minimum (kb 60 FPS?)A múltkor az mit jelent?
Mert pl minden Csütörtök délelőtt szerverleállás van, akkor persze, hogy nem indul, ha meg eltünt 40 GB(!), akkor ott valami hardveres hiba van, ha te törölted le, akkor meg felelsleges volt, mert lehetett volna ellenőriztetni is a játékfájlokat. Winchestert használsz, vagy SSD-t? eléggé erőforrás igényes ebből a szempontból a játék. Ha winchi, akkor egy töredezettségmentesítés segíthet.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
TOPIKSZABÁLYZAT
TILOS a flame, flood, személyeskedés, vulgáris beszéd, szélsőséges megnyilvánulás!
A topikba a játék beállításaival, grafikai beállításokkal, gépigénnyel, beszerzései hellyel, játékmechanikával, patchekkel, kiegészítők érkezésével és tartalmával, a PTS szerverekkel, taktikákkal, Gear Set-ekkel, fegyverekkel, a játék fő és mellékküldetéseivel, PVE és PVP területen szerzett tapasztalatokkal kapcsolatos érdemi hozzászólások és kérdések kerülhetnek!
Minden egyébre ott van az OFF topik!
Kép feltöltésénél megkérek mindenkit, hogy használja az oldál által nyújtott lehetőséget!
Ha bármi okból kifolyólag személyes ellentét, vita, nézeteltérés alakul ki azt kérlek privátban intézzétek, ne itt az oldalon! Az ilyen jellegű hsz-ek egyből törlésre kerülnek! Akik a fentieket nem tartják be figyelmeztetésben, visszaesők moderátori elbírálásban, akár kitiltásban részesülhetnek!
- Nintendo 3DS és DS topic
- Facebook és Messenger
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- 8300 mAh, maradhat?
- Megjött a Razer DeathAdder egerek legfrissebb nemzedéke
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Nehéz helyzetben az SMIC, régebbi chipet használ az új Huawei laptop
- Milyen egeret válasszak?
- Milyen okostelefont vegyek?
- Gitáros topic
- További aktív témák...
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Xiaomi 11 Lite 5G NE 256GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- Bomba ár! Lenovo X1 Yoga 1st - i7-6G I 8GB I 256SSD I 14" WQHD Sérült I W10 I CAM I Garancia!
- Csere-Beszámítás! Asztali számítógép PC Játékra! I5 12400F / RTX 3070 / 32GB DDR4 / 500GB SSD
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest