Hirdetés
- Telekom mobilszolgáltatások
- Nem megy az AI az Apple-nek, hullanak a fejek
- Bizarr babával és gigateleppel futott be a OnePlus ásza
- Kezünkben a OnePlus 15 és az Oppo Find X9-ek
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
Aktív témák
-
kerlas
tag
Nálunk a családban van kettő R51e és egy T61. Már mindegyiknél tapasztaltam a jelenséget, bár viszonylag ritkán jön elő, és ahogy megfigyeltem eléggé beállításfüggő. Értem ez alatt azt, hogy ha érzékenyre van állítva, akkor sűrűbben jelentkezik, ha kevésbé érzékenyre, akkor pedig szinte soha. Én ebből azt szűrtem le, hogy ez technológiából adódó probléma lehet, és szükség van néha hogy kalibrálja magát, szerintem ezzel hiába fordulsz a szervizhez.
-
kerlas
tag
válasz
adnoctum18
#10516
üzenetére
Biztos hogy működik Win 7 alatt, mert igazából semmi köze hozzá, ez csak a MBR azon részét javítja, ami a ThinkVantage gomb működéséért felelős. Aksiidőről nem tudok nyilatkozni, mert 99%-ban hálózatról megy a gép, aksi csak akkor, ha áramszünet van, de ha jól emlékszem a Vistáénál jobb lett az energiagazdálkodás, hogy eléri-e az XP szintjét, azt nemtudom.
-
kerlas
tag
válasz
adnoctum18
#10512
üzenetére
Üdv! Jók a Vista-s driverek, a Windows 7 alá, nekem ugyan T61-em van, de a Power Manager, és társai sztem ugyanazok neked is.
A másik kérdésedre a válasz, a rejtett partíció nem tűnik el, amikor új oprendszert telepítesz (persze a particionálással csak óvatosan) csak az MBR íródik át, ezért nem jön be a ThinkVantage gomb lenyomására. Ha jól tudom ezt nemigen lehet kivédeni, csak utólag helyreállítani egy iso file letöltésével, amit CD-re kiírva és arról bootolva újra használhatóvá tesz a rejtett partíciót.
[link] -
kerlas
tag
válasz
Napfénysüti
#10003
üzenetére
Amennyiben Windows 7-et használsz, úgy a www.upek.com-ról le tudod tölteni a Protector Suite 2009-es béta verzióját ha XP-t, vagy Vista-t használsz, akkor pedig gogliba beirod: protector suite torrent
mindjárt az első találat (bár ez nem teljesen legális, viszont tökéletesen működik)
ha jól emlékszem, mindkét verzió alkalmas arra amit akarsz, viszont a ThinkVantage Client Security Solution-t le kell szedni, mert a kettő egyszerre nem használható. -
kerlas
tag
-
kerlas
tag
Üdv! Nyár óta van egy T61-em, amit előszeretettel használok ágyonfekve, vagy ölbe véve, aminek az lett a következménye, hogy az alján lévő Windows Vista Business matrica eléggé megkopott, az a kérdésem, hogy vajon van rá lehetőseg, valahonnan a pótlására?
-
kerlas
tag
válasz
Shadowfax
#5149
üzenetére
Ez tuti, mert akkor kicsit összekeveredtem, nézegettem a Western Digital honlapját, és ott a mobilwinyók két kategóriára vannak osztva: With free-fall sensor / Without free-fall sensor, ez akkor most hasonló szolgáltatást takar mint az Active Protection, csak itt a winyóba van a szenzor, és saját programmal (gondolom) olyan notikba is működik, amikbe nincs mozgásérzékelő?
-
kerlas
tag
Üdv! Pár hete sikerült beszereznem a laptopinfo.hu-ról egy T61-est (7664-R5G). Nagyon faja kis gépezet, de úgy veszem észre, hogy a benne lévő 5400Rpm-es 160-s WD winyó mintha egy kicsit visszafogná a masina sebességét, ezért arra jutottam, hogy veszek bele egy 7200Rpm-es 200Gb-s Hitachit, de lehet hogy egy 320Gb-s szintén 7200-es WD lesz belőle. Ami a problémám, hogy a mostani ami benne van, az mozgásérzékelős, és jó lenne, ha az új winyóba is lenne ilyen, de az a problémám, hogy a legtöbb online bolt nem tudja megmondani, hogy az általuk forgalmazott cucc rendelkezik-e ilyesmivel, sokszor még a pontos tipusszáma sincs meg, hogy esetleg beazonosítható lenne az alapján.
Összefoglalva: olyan online boltot keresek, ahol lehet kapni mozgásérzékelős 7200Rpm-es mobilwinyókat, ha tudtok ilyen boltokat, akkor írjátok meg, köszi.
Aktív témák
- Formula-1
- Tőzsde és gazdaság
- Battlefield 6
- Melyik tápegységet vegyem?
- Sütés, főzés és konyhai praktikák
- Becsszó, még mindig készül a Half-Life 3!
- Milyen monitort vegyek?
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Telekom mobilszolgáltatások
- Nem megy az AI az Apple-nek, hullanak a fejek
- További aktív témák...
- X1 2-in-1 Gen9 14" 3K OLED érintő Ultra 7 165U 32GB 512GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- T14s Gen2i 27% 14" FHD IPS i5-1135G7 16GB 512GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- Thinkpad T14 Gen5 14" FHD+ IPS Ryzen 5 PRO 8540U 32GB DDR5 256GB NVMe gar
- ThinkPad T14 Gen2i 27% 14" FHD IPS i5-1135G7 16GB 256GB ujjlolv IR kam új akku gar
- Thinkpad T14s Gen3 14" FHD+ IPS i5-1240P 16GB 256GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- Kuriózum: Ozark Trail (amerikai) fejlámpa 600 lumen
- magyar billentyűzet - 151 - Lenovo LOQ (15IAX9) - Intel Core i5-12450HX, RTX 4060
- Apple iPhone 7 / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / akku :84%
- Bomba Ár! Lenovo ThinkPad L14 G2i - i5-1135G7 I 16GB I 256SSD I 14" FHD I Cam I W11 I Gar
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 12400F / RTX 3070 8GB / 32GB DDR4 / 1TB SSD
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


