Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz juhaszroli #7237 üzenetére

    Én nagyon az ignire mentem rá, az aardal nem is foglalkoztam. Gyors vágások és igni, ez szinte minden ellenség ellen jó volt. A fast attack ráadásul a végén ad bleedinget is. A jelekből az alapverziót használtam, nem azt, amelyiket konstans ki kell tartani.

    “A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

  • atainprison

    senior tag

    válasz juhaszroli #7237 üzenetére

    Rengeteget tesztelgettem, hogy melyik összeállítás a legjobb skillek terén, nekem a következők jöttek be a legjobban (az alábbi talentösszeállítással az összes bosst gyerekjáték legyőzni legnehezebb fokozaton is, még a béka is megfeküdt kb. 5 perc alatt):
    jel ágon: Igni Melt Armor; Axii Delusion; Quen Active Shield
    alchemy ágon: Mutation Acquired Tolerance és Synergy (ehhez a skillhez elég sok plusz pontot el kell költeni más skillekre, hogy elérhető legyen); Oil Preparation Poisoned Blades
    combat ágon: Fast Attack Muscle Memory, Precise blows, Whirl; Defense Fleet Footed (ezt NG+ módban lecseréltem a Battle Trance Razor Focus skillre) ; Battle Trance Resolve
    általános ágon: Griffin School Techniques

    A fenti buildhez a farkas armor a legjobb, és végeredményül közel 200 lesz a sign intensity és 2000 fölött a fast attack dps. Plusz fontos, hogy én állandóan használom az olajokat és az alábbi főzeteket (tehát minél előbb összegyűjteni a recepteket elég fontos): rőtbagoly, maribor erdeje, petri bájitala, villámfőzet, ekhidna főzet.

    A 12 skill bőven elég így is a fentieket alkalmazva minden eldől, mint egy zsák krumpli :D , szóval nem ajánlom a modolást, hogy minden kioldott skill aktív legyen még NG+ban sem.

    Jó játékot!

Új hozzászólás Aktív témák