Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attilav2

    őstag

    Üdv!
    Chieftec GPS 450W tápom van, és noctua 12cm es hűtők voltak a házban.
    Karácsony körül elkezdett klattyogó hangot adni valamelyik ventilátor meg néztem de nem akadályozta semmi sem a házventik sem a procihűtő mozgását, tehát a csapágy adta meg magát valamelyik ventiben. A két noctua-t kiszedtem, sajnos kénytelen voltam mert két szobában elment miatta az áram(egyre hangosabban klattyogtak, végül le kapcsolt a gép, azóta két szoba konnektoraiban nincs áram) valahol meg égett a vezeték.
    Villanyszerelő azt mondta hogy egyszerűbb kicserélni a vezetéket mint megkeresni a hibás részt, így vezetéksín végig lesz húzva a konnektorokhoz.(Panel). Viszont annak ellenére hogy a házhűtőket lehúzkodtam még mindig nem vagyok teljesen nyugodt a klattyogó hang továbbra is hallatszik csak sokkal halkabb lett. A táp 2008-as kb, a prociventi 2010 eleji, nem tudom meg állapítani melyik makkanhatott meg, legjobb lenne mindkettőt cserélni, a prociventi Amd gyári, ezt(csak a ventit) milyenre érdemes cserélni? X2 245 ről van szó. A GPS450-be milyen ventit érdemes nézni? Forrasztós? Nincs szegeden valaki aki ért a tápjavításhoz?

    [ Szerkesztve ]

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Új hozzászólás Aktív témák