- Újabb infócsomag a Honor Win 2-vel kapcsolatban
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- iOS alkalmazások
- Fotók, videók mobillal
- Yettel topik
- Bőszen utal a hajlítható kijelzős iPhone-ra az iOS 27
- Apple Watch
- Telekom mobilszolgáltatások
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
nagyati12
újonc
Sziasztok!
Szeretnék érdeklődni, hogy az alábbi Albrecht fekete színű AirTag hol érhető el?
Köszönöm szépen előre is a segítséget! -
mikola.akos
csendes tag
Sziasztok, használ valaki Google Find My Device hálózattal kompatibilis BT trackert? Ilyesmit keresek elérhető áron. Tapasztalatok esetleg?
Ez a Mili AirTag GO egész jó áron van, ha 60€ feletti a rendelés. A 8 darabos csomag esetén kb. 4500 Ft-ra jön ki egy darab. Nem érdekel valakit közös rendelés Budapesten és környékén? Eddig ketten vagyunk 8 darabra.
https://mili-shop.com/collections/airtag-android
Megjöttek, ha valakit érdekelne
MiLi MiTag Go Smart Finder - Bluetooth tracker követő - HardverApró -
mikola.akos
csendes tag
-
Kroni1
veterán
-
-Maci-
addikt
Sziasztok.
Találtam megoldást arra, hogy egy nem Samsung teló is lássa a Samsung Smart TAG-et.
Íme: [link]Ezzel most szerintem ez az egyik legjobb megoldás, mivel ez nem BT-al működik, tehát nem csak ~100m-re jó, mint a többi vacak.
UWB technológiát használ.A jelenlegi ára ~9-10e Ft. [link]
Gondoltam hátha hasznos lesz valakinek

-
-Maci-
addikt
Sziasztok.
Én is kérdeznék:
Van esetleg valami kerülőút, hogy ne csak Samsungon lássam a TAG-emet? -
-Maci-
addikt
Sziasztok! Nem teljesen tiszta nekem a tudása, ez csak akkor tudom h merre kószál, ha van egy másik Samsung teló a közelében olyan 120m en belül?
Ahogy olvastam autó védelemre nem az igazi, de nem tudom arra mi lenne megfelelőbb, az akksira köthető GPS-es cuccokat nem nagy szám kiiktatni, és méretük alapján elrejteni sem lehet olyan jól az autós nyomkövetőket mint egy ilyet lehetne...
Szia.
Csak Samsung telefonokkal kommunikál, abból sem minddel.Egy bizonyos UWB támogatással működő telókkal beszélget.
Ez viszont az olcsóbb, régebbi telókban nincs benne sajnos. -
-Maci-
addikt
Sziasztok, használ valaki Google Find My Device hálózattal kompatibilis BT trackert? Ilyesmit keresek elérhető áron. Tapasztalatok esetleg?
Ez a Mili AirTag GO egész jó áron van, ha 60€ feletti a rendelés. A 8 darabos csomag esetén kb. 4500 Ft-ra jön ki egy darab. Nem érdekel valakit közös rendelés Budapesten és környékén? Eddig ketten vagyunk 8 darabra.
https://mili-shop.com/collections/airtag-android
Szia.
Ez milyen elven működik? Nem BT-s, ugye? -
Kroni1
veterán
Sziasztok! Nem teljesen tiszta nekem a tudása, ez csak akkor tudom h merre kószál, ha van egy másik Samsung teló a közelében olyan 120m en belül?
Ahogy olvastam autó védelemre nem az igazi, de nem tudom arra mi lenne megfelelőbb, az akksira köthető GPS-es cuccokat nem nagy szám kiiktatni, és méretük alapján elrejteni sem lehet olyan jól az autós nyomkövetőket mint egy ilyet lehetne...
-
mikola.akos
csendes tag
Sziasztok, használ valaki Google Find My Device hálózattal kompatibilis BT trackert? Ilyesmit keresek elérhető áron. Tapasztalatok esetleg?
Ez a Mili AirTag GO egész jó áron van, ha 60€ feletti a rendelés. A 8 darabos csomag esetén kb. 4500 Ft-ra jön ki egy darab. Nem érdekel valakit közös rendelés Budapesten és környékén? Eddig ketten vagyunk 8 darabra.
https://mili-shop.com/collections/airtag-android
-
ACE-
addikt
-
nightzone
aktív tag
-
ACE-
addikt
-
nightzone
aktív tag
-
ACE-
addikt
-
ACE-
addikt
-
nightzone
aktív tag
-
ACE-
addikt
-
ACE-
addikt
-
nightzone
aktív tag
Most újra kapható a Samsungnál. 3 kuponnal 13e volt ingyenes szállítással az 1+1 db.
-
nightzone
aktív tag
-
ACE-
addikt
Emag csak akkor ha Emag árulja.
-
nightzone
aktív tag
És ha az Emag-tól veszem akkor is jár 1 ingyen, ha a számlát beregisztrálom a samsungnál? Mert pl fehéret onnan lehet rendelni (bár vmi más üzlet árulja ott). A készletértesítőre feliratkoztam, de legutóbb lemaradtam, pedig egyből rámentem ahogy jött email.
-
ACE-
addikt
-
jano720
csendes tag
-
ACE-
addikt
-
jano720
csendes tag
1 hétig nekem sem válaszoltak és aztán rákérdeztem az ügyfélszolgálaton hogy mi a helyzet? 2 óra múlva jött az email hogy elbiraltak és jogosult vagyok a plussz 1 db-ra és várhatom a futárt
-
jano720
csendes tag
Én úgy tudom hogy a Samsung account bejelentkezés kell csak a teloba. Azon keresztül fogja a teg jelet és valami agyon titkosított vonalon küldi el neked a poziciot.
-
ACE-
addikt
Ja, bár nem szeretem az ilyen akciókat hogy utólag kell igényelni és a "készlet erejéig"... Én igényeltem, de ha 14 napon belül nem jön rá válasz akkor el is állok mert 17ezret nem ér 1 db...
-
ACE-
addikt
Azt tudja valaki hogy minek kell engedélyezve lennie egy adott Samsung telefonon, hogy részt vegyen ebben a hálózatban, és elküldje a Smarttag helyzetét?
-
jano720
csendes tag
Így tudom hogy nem kell a másik telonak uwb-nek lenni, hanem a másik teló GPS koordináták alapján tudja naggyából behatárolni. Aztán mikor odamész a címhez akkor már te majd az uwb-s teloddal pontosabban megkeresed.
-
Maxxy10
addikt
Sziasztok! Vásároltam egy SmartaTag2-t és most direkt otthon hagytam hogy megnézzem hogy otthon a feleségem Galaxy A71 teloja révén tudom e azonosítani hogy hol van a teg. Úgy nézem hogy nem frissít poziciot 3 órája, pedig tudom hogy otthon vannak mindketten (teg meg az asszony is). Valami beállítás hibas, vagy ameg nem mozog a teg addig nem ad új poziciot?Gyanítom, hogy UWB képes telefonnak kell a közelben lennie az A71 nem az.
-
jano720
csendes tag
Sziasztok! Vásároltam egy SmartaTag2-t és most direkt otthon hagytam hogy megnézzem hogy otthon a feleségem Galaxy A71 teloja révén tudom e azonosítani hogy hol van a teg. Úgy nézem hogy nem frissít poziciot 3 órája, pedig tudom hogy otthon vannak mindketten (teg meg az asszony is). Valami beállítás hibas, vagy ameg nem mozog a teg addig nem ad új poziciot? -
pg1966
senior tag
A SmartTag2-re akció van október végéig, ha veszel a SES-ben, vagy Alzá-ban, ... és regisztrálod, küldenek ingyen még egyet. SES-ben 16.900 darabja, kettő ennyiért már inkább megéri.
-
Luck Dragon
támogató
-
Usgyi
aktív tag
Piacon vannak olcsóbb megoldások biztosan . Nem kötelező ezt megvenni
Igen, tudom. Nem leszólni akartam a terméket, de ha nekem lenne hasonlóra szükségem ezt az összeget sokallom ezért.
-
Luck Dragon
támogató
-
Usgyi
aktív tag
Tetszik, az ára sem lesz vészes . Hasznos kis kütyü .
Hát nem tudom. Egy ilyen kütyü nekem soknak tűnik ennyiért. Tudom, hogy ha csak egyszer megkerül az elveszettnek hitt cucc, akkor már vissza hozza az árat, de akkor is
-
polo493
tag
ez a nagy karikát én sem értem minek kell a dizájnt erőltetni ha nem praktikus csak megnöveli a méretét kulcsot meg nem lehet rá tenni ahhoz kell mégegy karika,kis helyre sem fér el pont ez a lényege Apple meg tudja csinál ezek a hülyék meg nem az utóbbi években csak fost adnak ki minden termékük szarabb a a buds fe értelmetlen nagy tok nincs vezeték nélküli töltés a fold széria meg ugyan az évről évre nem tudják növelni a kijelzőt még mindig van rés összecsukva ,S széria ,óra dettó ugyan az ,Samsung nem csodálom a részvénye is egyenes vonal mint egy halottnál.
kompatibilis lesz végre más android telokkal? hogy legyen értelme ennek arról volt szó Google integrálja az androidba az ilyet ideje lenne már!
azt meg tudják oldani hogy kövesék minden lépésed online és a való világban azt bombáznak hirdetéssékel meg eladják cégeknek az adataidat. -
hegedus001
senior tag
Több kérdés is felmerült bennem:
1, Milyen telefonokkal működik? Mert a Smart Things elérhető még iOS-re is...
2, Mi értelme van pl. kocsiba vagy a bőröndömbe rakni, ha figyelmezteti a tolvajt, hogy ismeretlen nyomkövető van a közelében?
3, Hogyan figyelmeztet? A cikk szerint az alkalmazás, de ugye az nem feltétlen van fent mindenkinél vagy ha fent is van nincs bejelentkezve, sose indította el stb...
Az Apple airtag pusht küld és nem csak iPhone eszközökre, az Androidos készülékeknek is jelzi, sőt meg is lehet csipogtatni az airtaget (nem csak a tulajdonosának, hanem akinek jelez, hogy ismeretlen airtag van a közelében), hogy könnyebben megtaláld... Tehát lopás elleni védelemre az sem jó sajnos, én pont amiatt vettem pár éve, amikor még nem volt ez a "képesség", mára sajnos pont erre nem jó, mert kb. mindenkit figyelmeztet, hogy egy airtag van a közelében és még segít is megtalálni hangjelzéssel...szerintem az értelmet ott kell keresni, hogy az airtag figyelmeztet arra, ha otthon hagynád a laptopot, kulcsot, stb. Ha a bringádat akarod lopás ellen védeni vagy a kocsidat, akkor arra ott vannak az egyéb GPS-es SIM kártyás dolgok, és már bocsánat, de egy autó vagy egy drágább e bike lopása ellen, inkább egy drágább nyomkövetőt használnék (anno a tolvajkergetők c. sorozatban nagyon sok megoldást/ezzel foglalkozó cégeket is mutattat)
Az airtag és társait, az olyan feledékeny barmoknak való, akik mindig az irodában/otthon hagyják a kulcsait, tárcáját/iratait, esetleg sokszor enm találnak bizonyos fontos dolgokat
arra pedig tökéletesen megfelelnek. -
attipi.hu
csendes tag
-
Max1mus
nagyúr
-
dnelb
veterán
Világos, csak a képek amivel "promózzák" abból kb. egyik sem valid, hiszen hiába rakod bőröndre, autóba, biciklire, ha a tolvajt figyelmezteti, még ha kicsit késleltetve is.
autóba azért nekem lenne ötletem, pl kiveszed a belső világítás panelt és felragasztod a tetőkárpitra belülre, good luck megtalálni

-
pg1966
senior tag
-
Luck Dragon
támogató
Már kapható, mondjuk úgy néz ki hogy raktár készlet még nincs de ár már fent:
https://sestore.hu/termekkategoria/tartozekok/smarttag/
-
ngabika92
tag
Már kapható, mondjuk úgy néz ki hogy raktár készlet még nincs de ár már fent:
https://sestore.hu/termekkategoria/tartozekok/smarttag/ -
juuzer
addikt
Tetszik nagyon.
Nekem egy sima SmartTag-em van.De ha jól értem, akkor ebből már csak 1 verzió lesz? A SmartTagnél volt egy + változat is, amiben volt UWB chip, a simában nincsen.
-
beef
őstag
Világos, csak a képek amivel "promózzák" abból kb. egyik sem valid, hiszen hiába rakod bőröndre, autóba, biciklire, ha a tolvajt figyelmezteti, még ha kicsit késleltetve is.
Ad egy olyan hamis biztonságérzetet, mint egy bicikli lakat

-
mgabor1985
csendes tag
1. Csak Samsung. A SmartThings egy okoseszköz vezérlő cucc, a SmartTag egy csepp a tengerben. Mondjuk, ez pont kizárólag Samsung telókkal működik.
2. Nem azonnal figyelmeztet.
3. Így van, lopás elleni védelemre ez nem a legjobb cucc, pontosan a rongybatekert GDPR miatt.pg1966: sehogy
pusszycat: tudsz erről linket küldeni? Köszi. Mert volt egy concept, amit elkaszáltak. Én nem tudok létező xiaomi smart tagról.
Köszi a válaszokat, fura picit, mert klímát és egyéb cuccokat is lehet vezérelni a SmartThings app-al még iOS-ről is, de elfogadom, hogy ez csak Samsung telefonnal kompatibilis. Gondolom akkor a GDPR miatt nem is nagyon létezik "jó" cucc lopás elleni védelemhez és most nem a műholdas nyomkövetésre gondolok az autóba szerelve.

-
mgabor1985
csendes tag
Világos, csak a képek amivel "promózzák" abból kb. egyik sem valid, hiszen hiába rakod bőröndre, autóba, biciklire, ha a tolvajt figyelmezteti, még ha kicsit késleltetve is.
-
blueMerle
veterán
Akkor szólok hogy ne vedd meg, mert ennek semmi köze a Xiaomihoz. Kamu. Ez egy sima egytucat filléres bluetoothos csipogó, semmi több. Köze nincs sem az AirTaghez sem a SmarTaghez funkcionalitásban. Ez annyit tud hogyha a BT be van kapcsolva és látja, csipog. És nem a Xiaomi gyártja. Átverés sajnos

A Xiaominak 2021-ben volt egy concept saját Tagre, de végül elkaszálták, nem tudni miért.
-
pusszycat
nagyúr
1. Csak Samsung. A SmartThings egy okoseszköz vezérlő cucc, a SmartTag egy csepp a tengerben. Mondjuk, ez pont kizárólag Samsung telókkal működik.
2. Nem azonnal figyelmeztet.
3. Így van, lopás elleni védelemre ez nem a legjobb cucc, pontosan a rongybatekert GDPR miatt.pg1966: sehogy
pusszycat: tudsz erről linket küldeni? Köszi. Mert volt egy concept, amit elkaszáltak. Én nem tudok létező xiaomi smart tagról.
[link] vagy ez volt az? -
blueMerle
veterán
Több kérdés is felmerült bennem:
1, Milyen telefonokkal működik? Mert a Smart Things elérhető még iOS-re is...
2, Mi értelme van pl. kocsiba vagy a bőröndömbe rakni, ha figyelmezteti a tolvajt, hogy ismeretlen nyomkövető van a közelében?
3, Hogyan figyelmeztet? A cikk szerint az alkalmazás, de ugye az nem feltétlen van fent mindenkinél vagy ha fent is van nincs bejelentkezve, sose indította el stb...
Az Apple airtag pusht küld és nem csak iPhone eszközökre, az Androidos készülékeknek is jelzi, sőt meg is lehet csipogtatni az airtaget (nem csak a tulajdonosának, hanem akinek jelez, hogy ismeretlen airtag van a közelében), hogy könnyebben megtaláld... Tehát lopás elleni védelemre az sem jó sajnos, én pont amiatt vettem pár éve, amikor még nem volt ez a "képesség", mára sajnos pont erre nem jó, mert kb. mindenkit figyelmeztet, hogy egy airtag van a közelében és még segít is megtalálni hangjelzéssel...1. Csak Samsung. A SmartThings egy okoseszköz vezérlő cucc, a SmartTag egy csepp a tengerben. Mondjuk, ez pont kizárólag Samsung telókkal működik.
2. Nem azonnal figyelmeztet.
3. Így van, lopás elleni védelemre ez nem a legjobb cucc, pontosan a rongybatekert GDPR miatt.pg1966: sehogy
pusszycat: tudsz erről linket küldeni? Köszi. Mert volt egy concept, amit elkaszáltak. Én nem tudok létező xiaomi smart tagról.
-
pg1966
senior tag
Ha csak UWB van benne, GPS nem, akkor 120 méternél távolabbról hogy lehet megtalálni, ha senki más sem jár arra?
Egyébként CR2032-es elem van benne, azzal bírja több mint egy évig aktív üzemmódban. -
spike70
tag
-
beef
őstag
Több kérdés is felmerült bennem:
1, Milyen telefonokkal működik? Mert a Smart Things elérhető még iOS-re is...
2, Mi értelme van pl. kocsiba vagy a bőröndömbe rakni, ha figyelmezteti a tolvajt, hogy ismeretlen nyomkövető van a közelében?
3, Hogyan figyelmeztet? A cikk szerint az alkalmazás, de ugye az nem feltétlen van fent mindenkinél vagy ha fent is van nincs bejelentkezve, sose indította el stb...
Az Apple airtag pusht küld és nem csak iPhone eszközökre, az Androidos készülékeknek is jelzi, sőt meg is lehet csipogtatni az airtaget (nem csak a tulajdonosának, hanem akinek jelez, hogy ismeretlen airtag van a közelében), hogy könnyebben megtaláld... Tehát lopás elleni védelemre az sem jó sajnos, én pont amiatt vettem pár éve, amikor még nem volt ez a "képesség", mára sajnos pont erre nem jó, mert kb. mindenkit figyelmeztet, hogy egy airtag van a közelében és még segít is megtalálni hangjelzéssel...Sajnos okkal tették bele ezeket az "idegennek is jelez" funkciót, mert rengetegen visszaéltek vele, azaz jogosulatlanul személyeket/járműveket követtek vele.
-
pusszycat
nagyúr
-
spike70
tag
-
mgabor1985
csendes tag
Több kérdés is felmerült bennem:
1, Milyen telefonokkal működik? Mert a Smart Things elérhető még iOS-re is...
2, Mi értelme van pl. kocsiba vagy a bőröndömbe rakni, ha figyelmezteti a tolvajt, hogy ismeretlen nyomkövető van a közelében?
3, Hogyan figyelmeztet? A cikk szerint az alkalmazás, de ugye az nem feltétlen van fent mindenkinél vagy ha fent is van nincs bejelentkezve, sose indította el stb...
Az Apple airtag pusht küld és nem csak iPhone eszközökre, az Androidos készülékeknek is jelzi, sőt meg is lehet csipogtatni az airtaget (nem csak a tulajdonosának, hanem akinek jelez, hogy ismeretlen airtag van a közelében), hogy könnyebben megtaláld... Tehát lopás elleni védelemre az sem jó sajnos, én pont amiatt vettem pár éve, amikor még nem volt ez a "képesség", mára sajnos pont erre nem jó, mert kb. mindenkit figyelmeztet, hogy egy airtag van a közelében és még segít is megtalálni hangjelzéssel... -
pusszycat
nagyúr
Igazán csinálhatnának egy összehasonlitó tesztet, hogy melyik tag hogyan szerepel.
Kíváncsian olvasnám.+1 Jó lenne, igen.
-
kakuk.tamas
addikt
-
pusszycat
nagyúr
-
spike70
tag
Ez csak Samsung telefonokkal működik?
-
kakuk.tamas
addikt
-
Luck Dragon
támogató
Tetszik, az ára sem lesz vészes . Hasznos kis kütyü .
-
Max1mus
nagyúr
Csak én nem értem, hogy a műanyag borításon hogy megy át a kulcs?
Ez is RC2032-vel megy, mint az AirTag?Mert azt simán bevette a gyomrod hogy az autó C oszlopán és a kerékpár hátsó felnijén átmegy, ugye?
Nem vagy te véletlen jogász?
-
blueMerle
veterán
-
Maxxy10
addikt
-
pg1966
senior tag
Csak én nem értem, hogy a műanyag borításon hogy megy át a kulcs?
Ez is RC2032-vel megy, mint az AirTag?A kulcskarika megy át rajta!
-
kakuk.tamas
addikt
Csak én nem értem, hogy a műanyag borításon hogy megy át a kulcs?
Ez is RC2032-vel megy, mint az AirTag?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Jövő héten New Yorkban gyújtja be a SpaceX a rakétákat
- Gitáros topic
- Xbox tulajok OFF topicja
- Újabb infócsomag a Honor Win 2-vel kapcsolatban
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Végre véglegesek az AV2 kodek specifikációi
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- További aktív témák...
- iPhone 15 Pro UAG Monarch, Civilian tokok
- Eladó egy MagSafe kompatibilis Qi2 szabványú vezeték nélküli töltő / autós tartó
- Eladó egy új Belkin Ultra Charge Pro 3in1 Magnetic Cgarging Dock 45W adapter, 1.5m kábel
- MacSzerez.com - Apple iPad 11" Magic Keyboard / Magyar / Garancia!
- Samsung Galaxy Ring 12-es méret
- RAKTÁRSÖPRÉS!!! - Videókártyák, Monitorok, Notebookok, Stb. - Szaküzletből! Számlával!
- AKCIÓ! ASRock B650M R5 7500X3D 32GB DDR5 512GB SSD RTX 4070 12GB Zalman S2 TG ADATA 750W
- 209 - Lenovo Yoga Pro 7 (14APH8) - AMD Ryzen 7 7840HS, no GPU
- BESZÁMÍTÁS! AMD Ryzen 9 3900X 12 mag 24 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Apple iMac M4 24" 16GB Ram 256GB SSD 8CPU/8GPU Ezüst & Kék Bontatlan / 27% áfás ár
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


Sziasztok! Vásároltam egy SmartaTag2-t és most direkt otthon hagytam hogy megnézzem hogy otthon a feleségem Galaxy A71 teloja révén tudom e azonosítani hogy hol van a teg. Úgy nézem hogy nem frissít poziciot 3 órája, pedig tudom hogy otthon vannak mindketten (teg meg az asszony is). Valami beállítás hibas, vagy ameg nem mozog a teg addig nem ad új poziciot?
arra pedig tökéletesen megfelelnek.


