Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tegla80

    addikt

    válasz Kvelstadt #295 üzenetére

    Sose hasonlitottam massal ossze a tablazatott amit kiir kilepeskor a jatek,(felteszem ez alapjan lattok elterest),de elvileg ami a palyan tortenik meg,még ha mas is vegzi el azt a host is megkapja hisz az Ő jateka es ugy kellene mukodnie a jatektervezo szerint. Szval itt valami gebasz volt valszeg,de errol nincs tapasztalatom mert nem figyeltem ilyenre,h pontosan megkapjuk e mind2-en azt amit kellene.En megkaptam,mert az feltunne ha nem irna ki teljesitve a feladatot es osztana penz,csillagot.

    Viszont latni lattam mar sok furcsa dolgot a random online coop alatt,mint pl tegnap taymyron is.Belepve epp kezdte a host a palyat ami sotet volt meg....beaktivalta es elindult az uzemanyagkocsis feladatra ,h elhuzza a kutra.En gondoltam feloldom neki akkor a taygat es elindultam egy bandit-tal a sotet mappon ...Viszont odaerve sehol a tayga es a feladat se hozza,h aktivaljam. Kileptem. Ez spec hard mod alatt volt ,de jartam mar igy maskor is regebben is normal is.Valami az online szinkronnal nem ok gondolom ilyenkor vagy nemtom ,de bibis az tuti.Vagy tankolni nem enged/tortenik meg vagy javitani nem lehet vagy belepve a jatekba a garazsba nemtom lehivni az autom,h kilepjek palyara.Sorolhatnam mert van sok xar amit tapasztaltam es tapasztalhatsz online,de ezt En spec a netes kapcsolatra fogom.Ritka es nem naponta jelentkezo dolgok,de sok coop -nal ha tobbszor latsz valamit akkor azert rogzul. Hiba,h minden xar nettel hostolhatsz vagy belephetsz igy jatszhatsz coop es ennek velejaroja az,h van ilyen olyan problema is boven. Sirtam regebben,h xar mert nincs szerverkereso es ping kijelzes sincs amiket pl a mud tudott. Azert,h nem tudsz mods jatekhoz idegenekhez csatlakozni es baratlistara epit ez az egesz.
    Nemtom,de sztem a host a server es meg csak rendes szerver sincs az egesz mogott.Host es host kozott is akkor kulonbseg van olykor,h erre enged kovetkeztetni. Neha alom a jatek neha meg ott nyog a verda es nem haladsz es mintha nyulna az egesz a nagy szinkronkesese vegett vagy a kukim tudja,de valami nem olyan,mint amikor jo. Persze ekkor villog,vilagit vegig a nethiba,de attol nemvok boldog,h mutatja,h xar mert engedi belepni mashoz vagy hostolni is azt aki ilyen nettel bir.(mint minden jatek....bf-nel jobban zavar ,h 30ms ping mellett jatszhatok sokszaz ms pingesekkel mert kijelzes van,h kinek mennyi,de pl max 80ms ping server nincs ,h kulon kerulhetne ezektol az ember.)
    Nalatok amugy nem volt piros nethiba ikon jatek kozben?

    Sony® & PlayStation®

Új hozzászólás Aktív témák