Hirdetés
- Mobil flották
- Megérkezett Európába a Soundcore Space 2 fejhallgató
- Samsung Galaxy Watch8 - Classic - Ultra 2025
- Telekom mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy A57 - kecses test, lusta lélek
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
Új hozzászólás Aktív témák
-
Jazz
veterán
Sziasztok,
skype telepítés előtt állok (új gép, szűz win10 64 bit).Melyik verziót érdemes feltenni? Mióta az MS megvette ezer egy sebből vérzik ugye.
Van ajánlott verzió? Vagy menjen fel a legfrissebb és kész? (most még tudok variálni uninstallok tömkelege nélkül)Köszi!
-
Jazz
veterán
Sziasztok!
Melyik a legrégebbi Skype ami még működik és nem Microsoft-os (azaz nem eszik 50-100% CPU-t) ?
Eddig Skype 5.0 beta volt, de valamiért most már nem enged beloggolni vele. (XP SP3)
Köszi!
-
Jazz
veterán
Sziasztok!
40-50%-ot eszik ez a csúnya, üreseben, telefonálás nélkül.
Olvastam hogy többeknek is van ilyen gondjuk. Mi történt? Megvette a intel és így akarja növelni a procieladások számát? Hihetetlen. -
Jazz
veterán
válasz
McClane
#1590
üzenetére
Megtörtént, nem jött vissza.
Ahogy néztem: a friend list-et az adott számítógép tárolja, az Application Data-ban. Nem úgy mint pl. az msn, ahol a szerver tárolja.
Már csak az a kérdés hogy hogyan tudnám előhozatni a régi könyvtárból, a file is meg van, ami a listát tartalmazza, kódolva.
Nincs itt valami Skype guru? thx

-
Jazz
veterán
Sziasztok!
5.0 skype volt fennt, leakartam szedni, és egy régebbit helyette, és ezt úgy oldottam meg hogy simán egy 3.0-ásat elkezdtem telepíteni. (gondoltam majd érzékeli hogy van már fennt egy skype, és akkor felülírja, így minden beállítás előzmény megmarad) Továbbá egy másik könyvtárba telepítette (meg se kérdezte hogy hova szeretném)
De nem. Két Skype lett, és az "új"-ban, a 3.0-ásban nem volt benne a partner listám. Nosza leszedtem, utána már az 5.0-ásat sem tudtam elindítani. Azt is leszedtem, de megadtam neki hogy a partnerlista és minden előzmény maradjon meg. Feltettem az original könyvtárba a 3.0-ásat és sehol a partner listám :S
Na most ilyenkor mi van. Hogy tudnám visszahozni?
thx
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Eredeti játékok OFF topik
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- LEGO klub
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Xbox Series X|S
- Apple MacBook
- Mobil flották
- Lényegretörő Akasa hálókártya a 10 gigabitre vágyóknak
- Megérkezett Európába a Soundcore Space 2 fejhallgató
- S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
- További aktív témák...
- HP. Laptop. i5. Model: 15-da1002nq
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- MEGA AKCIÓ! - Jogtiszta Windows - Office & Autodesk & CorelDRAW - Azonnal - Számlával - Garanciával
- Játékkulcsok ! : PC Steam, EA App, Ubisoft, Windows és egyéb játékok
- PC Szervizeket, Gépépítőket keresek B2B szoftver partnerségre (E-számlával)
- HP EliteDesk 800 G4 USDT,i3-8100, 8GB DDR4,256GB M2 SSD,WIN11
- GYÖNYÖRŰ iPhone 15 Pro Max 256GB White Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4694
- LENOVO X380 Yoga 360 touch - 13,3" FHD - i5 8250U, 8GB RAM, SSD, jó akku, - számla, 6 hó gar
- iKing.hu Apple iPhone 12 mini 64GB Black használt megkímélt 100% akku 6 hónap garancia
- Lenovo ThinkPad L13 Gen 3 13,3" - i5 1235U, 16GB RAM, SSD, jó akku, magyar bill. - számla, 6 hó gar
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Olvastam hogy többeknek is van ilyen gondjuk. Mi történt? Megvette a intel és így akarja növelni a procieladások számát? Hihetetlen.


