Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Hun'reeth #3046 üzenetére

    "Gordon, majd ha visszaérnétek Alyxal, beszélni szeretnék veled... ha majd rendbejön a víz, akkor az emberi faj fenntartása meg ilyenek... és" na itt volt az a pillanat, amikor az agyam végképp ledobta az ékszíjat.

    ep1et hirdették az aival és az interakcióval: gyakorlatban rövid volt, gyenge volt, a csapattársak meg többször lőttek ki az utolsó pályán, mint a compound. se új fegyver, se új ellenfél, de még egy nyomorult rendes hajtós utolsó pálya se volt. ja de, de ott nem az ellenfelek, hanem a lázadók jelentették a problémát.

    ep2t fizikával: ami volt, de arcbatolós módon, hogy nézd, fizika, ezt is tudja az engine! meg eztis! lőszert meg nemadunk, h biztos észrevedd! nos ezzel csak az volt a probléma, hogy az engine kezd elavulni, és mind ai (volt benne egyáltalán valami komplexebb?), mind fizika, mind enviroment, mind pályafelépítés tekintetében a Stalker, a Bioshock és a Crysis köröket ver rá. csak azokban nem nyomják az arcodba, hogy ilyet is tudunk. meg a nemttomik életciklusa... ojvé, hol érdekel ez engem, fanoknak lehet elég, de én műkedvelő vagyok inkább;> a pályák meg miniatűrök... avagy gravity gunnal rendszeresen pályáról kilövösdit játszottam egyik barátommal kínomban.

    és a legsúlyosabb érvágás a hangulata... az elsőnél is kikészültem, hogy a lázadókat a júdeai népfrontról (vagy a júdea népe frontról?) mintázták, és valszeg csak azért van belőlük még élő, mert a compound üres csütörtök délutánokra akar valami szórakozást, de ott volt mellette a masszív 1984 és posztszovjtet hangulat. ezt továbbvitte a portal, az ep2nek meg maradt a barátokközt.

    magában az ep2 tényleg nem rossz (csak eszméletlenül középszerű), csak ugye a konkurencia. a kőbányait is meg lehet inni, csak ha van barna Dreher, Pilsner és Leffe, akkor minek azt innád... (ha nem szeretsz multizni, akkor még az egy árban is felvethető).

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák