- Magisk
- HMD Skyline - jó szerelés
- Ez össze van rakva - Segway Ninebot F3 Pro
- Fotók, videók mobillal
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- iPhone topik
- MIUI / HyperOS topik
- Samsung Galaxy Z Flip7 - kis fogyás is sokat jelent
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Воланд
titán
"A cikk szerint csak a 256 RAMos készülékekből fognak hiányozni a felsoroltak, arról egy szó sincsen, hogy az 512-es mangósok ezeket nem kapnák meg."
o, mar latom kicsit felreertettuk egymast. en a korlatozasokra ertettem, hogy nem kapjak meg a regebbi keszulekek. amik korlatozva vannak a refresh-ben, azok meg mar elerhetoek a mangos keszulekekben.
-
Воланд
titán
"A cikk szerint csak a 256 RAMos készülékekből fognak hiányozni a felsoroltak, arról egy szó sincsen, hogy az 512-es mangósok ezeket nem kapnák meg."
miert kapna meg egy erosebb keszulek egy olyan korlatozast aminek nincs letjogusaltsaga azon a hardveren? a refresh korlatozasai csak a gyengebb keszulekeken fontosak, a jelenlegi elso es masodik gen-es keszulekek megkapjak a fejlesztett mms-t, az sms bug javitast, meg a rendszer csokkentett memoriaigenyet (egyelore ennyirol lehet tudni emlekeim szerint). de a mar meglevo szolgaltatasokat (pl bing, kamerakepek automatikus feltoltese skydrive-ra, stb.) nem nyirbaljak meg ezeken a keszulekeken.
"Az, hogy a refresh már lower budget hardvert is engedélyez, még nem jelenti azt, hogy az 1+ GHz, 512+ ramos modellek nem fognak érkezni.Hülye lenne az összes gyártó, ha az 1.4 GHz-es droidok mellett beneveznének a csak 800 MHz-s wp telefonokkal."
maga a wp refresh az also kategoriat celozza meg, koszonhetoen a csokkentett hw kovetelmenyeknek. a gyartok nem fognak kiadni 1+ ghz, 512+ ramos modelleket ezzel a rendszerrel, mert pont ez a lenyege, hogy lehet sporolni a hw-n. wp7.5 mango-ra pedig mar egyaltalan nem hoznak ki uj modellt, a kovetkezo lepcso a wp8 lesz.
-
Воланд
titán
"akkor, ha hardveres szempontból is ugyanaz a két telefon?"
nem ugyan az. 800mhz-es proci, 256 mega ram jellemzi a refresh modelleket.
"Nem kukacoskodni akarok, csak nem értem, hogy ezektől eltekintve miben lenne másabb?"
refresh (tango) korlatai. ezek nem lesznek jelen egy mangorol refresh-re frissites eseten, csak az alapbol refresh-el erkezo keszulekeken.
-
Воланд
titán
"Cserébe korlátozva lesznek a háttérben futó alkalmazások száma (nem 8 lesz, hanem talán 3 vagy 5)"
nem futnak az alkalmazasok a hatterben, nem korlatozzak azok szamat (eddig is ot volt es ugy nez ki, hogy ezutan is ot lesz), csupan a 90 megatol tobb memoriat igenylo alkalmazasok eseten nincs lehetoseg a gyors valtasra.
ez pontosabb.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Windows! Logitech Mx Keys Magyar!
- 138 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4080
- Veszünk: PS5 Fat/Slim/Digital/Pro konzolt, játékokat, Portalt stb. Kérj ajánlatot!
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 5500 16/32/64GB RAM RTX 4060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Ikea Eilif Paraván - Asztali elválasztó
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest